Yolda yürürken insanlar küfür ediyor gülüyor laf atıyor?

Gizli Üye

Ah ah... Anlayamadım. Bir insana, yolda yürüyen bir insana neden gülersiniz laf atarsınız ki? Evet arkadaşlar yolumda düzgünce yürüyorken kimi kızlar yanımdan geçerken canımsın diyor kimi arkamdan mal diyor kimi ben onun önünden geçerken mal diyor okulda kızlar yan profilden bakıp gülüyorlar kimi insan ayakkabıma bakıyor okulda öğretmen beni boydan süzüp nasıl desem suratında böyle gıcık bir ifade oluşturuyor dışarıda kızlar beni görünce yüz ifadeleri değişiyor bir keresinde yoldan iki akranım geçiyor arkamdan laf atıyor tuhaf sesler çıkarıyorlar.

Otururken bir sıkıntı yok ama ayağa kalkınca insanlar bana bir tuhaf bakmaya başlıyor mesela tanımadığım bir kız sınıfta ayağa kalkınca benim bacaklarıma bakıp gülüyordu bana buna benzer başka şeyler de yaşadım.

Çevremde çoğu kişi yakışıklı olduğumu söylüyor ama aynı zamanda zayıfım kilom boyuma göre çok az aşırı zayıfım 1.82 civarında bir boy ve 56-58 kilo arası düşünün yani zayıf ve uzunum çubuk gibiyim.

Psikolojik sorunlarım da var. Sosyal fobim var fazla sıkıntılı olmasa da bir depresyonum var. Yolda karşıma insan çıkınca veya bir yerde bir insan görünce dikkatimi başka yere, kendi düşüncelerime veremiyorum karşıdan gelen bir insan görünce de nereye bakacağımı ne yapacağımı falan bilemiyorum aşırı bir alay edilme korkum var sürekli normal davranma çabam var.

Ve daha bir sürü beni mutsuz eden düşünceler var destek de aldım ama çok yaramadı aslında. Şimdi sizden yardım istiyorum insanlar neden böyle bir şey yapıyor? Özellikle kızlar bana küfür ediyor. Kızlara soruyorum siz neden bir erkeğe yolda canımsın veya mal dersiniz?

Güncellemeler
1 yıl
OFF.. G eri Z ekalı kelimesini canımsın olarak geçirmiş.
Yolda yürürken insanlar küfür ediyor gülüyor laf atıyor?