Özelimizi anlattım bunu da ona söyledim? Slk durumuna mi düştüm?

Gizli Üye
Çok seviyorum diyor aramızdaki muhabbet özel konular ağırlıklı. Şimdiye kadar hep böyle bir adam değil güvenmeliyim beklemeliyim dedim durdum. Zor bir yaşantısı vardı ailesinin yükü üzerinde abisi kaza geçirdi bacağını kestiler. Hem okudu hem çalıştı ailesine destek oldu. Bende böyle fedakar bir adam kötü olamaz dedim. Hep sabrettim çoğu şeyi görmezden geldim. Etrafa karşıda çok efendi çok saygılı ben bu adamla bunları yaşıyorum desem kimse inanmaz bana o kadar terbiyeli efendi. Bu yüzden gerçekten sabredeyim geçecek atansin düzelecek dedim. Ama ilişkimizdeki beklenti cnsl konuları geçmiyor gündem sürekli o bu konuda bir zaafi var bana çok belli benim anlamadığım başka bir duygu var mı yok mu? Soruyorum bak açık açık konuşalım beklentin ne. Sadece takılalım diyorsan söyle. İstemiyorsan da istemiyorum de ben senden kendimi alamıyorum soyle bende yoluma bakayım istemiyorum de istiyorsan da düzel artık 30 yaşına geldik. Beni tanımıyor musun diyor ikna ediyor durum yine aynı. 10 sene geçti böyle. Bende kuzenime anlattım durumu dedim böyle böyle aklı fikri cnsllkte ne yapicam ben yakisyormiyorum kondurmuyorum. Oda bana açık açık sana insan olarak değer vermiyor o yüzdende bu şekilde yaklaşıyor. Tamam yakışıklı bir adam etrafında cok kadın olmasına rağmen senden bekliyorum diyor ama başka kadınlara bu şekilde yaklaşamaz etrafa bu kadar efendi götürüp bir kadına bu kadar sapıkça yaklasan bir adamdan hayır gelmez dedi çünkü dedi çat çat yüzüme söyledi. Bana da bu gerekiyormuş gecrekten Bende kuzenimin mesajlarını gönderdim dedim sen böyle bir adamsın gerçekten bu mesajlardaki adamsın benim kafamdaki adam değilsin bir daha beni arama dedim. Bir sürü şey söyledi bitirdim kalbimde ama kuzenimin mesajlarını göndermekte hata mı yaptım
Güncellemeler:
28 gü
...
Özelimizi anlattım bunu da ona söyledim? Slk durumuna mi düştüm?
3
3
Görüşünü yaz