Size kısa süreli de olsa iyi hissettiren, motivasyonunuzu yükselten neler var?

Laladdaaa
Özellikle yaz akşamları balkonda tek başıma sessiz sessiz kahve içmek... ah sen nasıl bir keyifsin😍 o saatler hiç bitmesin istiyorum.
Ek olarak uzun zamandır okumak istediğim bir kitaba vakit ayırdığımda, sindire sindire okurken aşırı rahatlıyorum. Kitaba ayrı bir anlam katıyorum bence bu şekilde..
Bir de son zamanlarda fark ettim, ders çalışırken sıkıldığımda iç çekerek boş boş duvara bakıp hayatı sorgulamak da iyi geliyor...😀
Aklıma gelenler bunlar şimdilik, sizde bir şeyler var mı bu şekilde?
Size kısa süreli de olsa iyi hissettiren, motivasyonunuzu yükselten neler var?