Kimseye güvenilmez değil mi?

Lavinia_41
Yarım saat önce öğrendim ki, arkadaşım dediğim kadın aleyhime ifade vermiş.. Kanım dondu.. Bütün sözler bitti, tükendi. Şimdi kim, kime güvenebilir?

Ben artık kimseye güvenmem. Şiddet mağduru kadın olarak, dostum sandığım kadını kınıyorum. Psikolojik şiddet görmüş çocuklarımı 1 senedir toparlamak için elimden gelenin fazlasını yapıyorum. Ama bazı yaralar asla kapanmıyor. O çocuk hala bana " anne babam burana vurmuştu dimi " dediğinde benim kalbim parçalanıyor...

Artık tamamen insanlardan uzaklaşacağım. Asla kötü olduğumu, derdim olduğumu hiçkimse bilmeyecek bir daha..
Kimseye güvenilmez değil mi?