Güvenilir biri misiniz?

Odysseyy_
Güvenilir biri misiniz?
Kendimce açıklamak gerekirse güvenilir biri olduğumu düşünüyorum. İnsanların sırları, hayatı veya yaşadığı tecrübeleri bende saklıdır. Kimsenin kalbini sebepsiz yere kırmaz, üzmem. Sevdiklerim bana güvenir, inanır. Tanımadığım insanlar bile güveniyor ve inanıyor.🙏🏻
Bazen verdiğim değeri suistimal edenlerde oluyor ama yine de onları kötü duruma düşürecek bir davranışta bulunmam, bulunmuyorum da. Bu beni ben yapmaz ancak kötü bir insanmışım gibi gösterir.
Peki insanlar size kolayca güvenebilir, inanır mı?
Güven duygunuz ne durumda?
Güvenilir biri misiniz?