Dahil olunan, idrak etme ve uygulamadan uzak "ezber eylemler" değiştirilebilir mi?

Gizli Üye
Dahil olunan, idrak etme ve uygulamadan uzak ezber eylemler değiştirilebilir mi?
Mantığın gerektirdiklerine aykırı, kişinin benliğiyle örtüşmeyen eylemlerde rol almasındaki asıl sebep nedir?

Bu sebeplerin temeli yeniden atılabilir mi, değiştirilebilir bir süreç midir bu?

Bugünkü sorumun asıl sahibi arkadaş👉 @AslındaKimimBen

Dahil olunan, idrak etme ve uygulamadan uzak "ezber eylemler" değiştirilebilir mi?