Babanem beni çok sinirli olduğum için hocaya götürmek istiyor ama ben gitmek istemiyorum sizce ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Evet yanlış duymadınız ben çok sinirli olduğum için beni cinci hocaya götürmek istiyor ama ben istemiyorum sana musallat oluyorlar bazen çok sinirli oluyorsun diyor sana bazen geliyorlar diyor bana bi anda vesvese geliyormuş, beni sinirlendiren onun cahilliği konuşurken insanı dinlemiyor kendi kafasinda kurdugu seylere inanıyor sevmiyorum anlaşamıyoruz salk salk konuştuğu için sinirleniyorum sadece ona karşı sinirliyim cahil insana tahammülüm yok evimizde aile apartmanı sizce nasıl kurtulabilirimm bu durumdan?
Babanem beni çok sinirli olduğum için hocaya götürmek istiyor ama ben gitmek istemiyorum sizce ne yapmalıyım?