Sanaldan birileriyle tanışmak istemiyorum reelden kimse olmuyor ne yapabilirim?

Gizli Üye
19 yaşındayım, herkes çok tatlı ve güzel olduğumu söyler ben de kendimi beğeniyorum, ama hiç ilişkim olmadı okulda teklif eden çok kişi oldu ama ben reddettim, biraz utangacım galiba internetten şans eseri bir kişiyle tanışmıştık ve arkadaşça konuşmaya başladık ben reel olsun istiyorum ama reelde kimse olmuyor sanal takılmak istemiyorum hep ne yapabilirim çirkin biri de değilim reelde neden olmuyor
Sanaldan birileriyle tanışmak istemiyorum reelden kimse olmuyor ne yapabilirim?