Bi ortamda herkesi güldürmek zprunda değilsin böyle bir görevin yok sohbetsiz bir ortamda sohbet açmak zorundada değilsin?

Cenkiarıyorum
Sana komik gelmeyene gülmek zprundada değilsin birilerini idare etmek korumak zorundada değilsin sadece kendin olmak zorudasın hatırlatması yaparmısınız kendinize
Bi ortamda herkesi güldürmek zprunda değilsin böyle bir görevin yok sohbetsiz bir ortamda sohbet açmak zorundada değilsin?