Hayatınızın tam ortasında bütün hafızanız silinirse, kendinizi nasıl toparlarsınız?

Teddmozby
Dün bir hikaye duydum ve şok oldum. Adamın biri 34 yaşında bir trafik kazası geçiriyor ve dünyada çok nadir olabilecek bir hafıza kaybı yaşıyor. Hayatında bulunan hemen hemen her şeyi unutuyor. Ailesini, arkadaşlarını, işini aklınıza gelebilecek hayata dair her şeyi unutuyor. Konuşma yetisi bir azıcık bir şey kalmış durumdaymış. Adamı bilinçlendiren ailesi ve arkadaşları zamanla adama hayata dair her şeyi öğretmeye başlamış ve adamda eksik bilgilerini tamamlamak için ders çalışıyormuş.
Hayatınızın tam ortasında bütün hafızanız silinirse, kendinizi nasıl toparlarsınız?
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasın duydum.
Hayatınızın tam ortasında bütün hafızanız silinirse, kendinizi nasıl toparlarsınız?