Menfaatiniz için sahte davranırmısınız?

Birçok insan, karşısındakine bu devirde sadece menfaat için yanaşıyor. Tabi menfaatin konusu da önemli. Kimisi fiziksel bazı durumlardan, kimisi manevi kimisi de maddi.

Bizim tanıdığımız 3 kişilik ingiliz bir aile var, 2 genç güzel kızları birde anneleri. Zenginler ve tanidigim sevdiğim birinin neredeyse para kaynağı onlar. Ben onlara en başından beri ısınamadım, sebebini bi türlü çözemiyorum ama sevmiyorum onları, belki güzel oldukları için kıskanıyorum, olabilir ama bir türlü alisamadim sevemedim ve tanidigim sevdiğim insanların yanlarında olsunlar istemiyorum. Benden, zengin oldukları için ve sadece menfaat için sahte davranıp onlara yakınlık göstermem isteniyor bende bunu yapmak istemiyorum o yüzden yan yana gelmemeye özen gösteriyorum.. Bana iğrenç bir durum gibi geliyor, sanki böyle para için duygularımı o anlığına satmışım gibi geliyor bende kesinlikle yan yana gelmiyorum ki sahte davranmam gerekmesin..

Peki siz menfaatiniz için hiç sahte davranışlar sergilediniz mi, mecbur kaldınız mı ve hangi durumlardı?
12
5
Görüşünü yaz