Kimi düşleri yaşar, kimi düşüşleri! Sen hayallerini mi yaşıyorsun, korkularını mı?

Captivating
Hayatta düşmek de var, yükselmek de. Kimi düşlediği hayatı yaşar, kimi de hesaba katmadıklarını.
Ne demiş Mevlana;
"
Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yine de yaşarsın."
Kimi düşleri yaşar, kimi düşüşleri! Sen hayallerini mi yaşıyorsun, korkularını mı?
-Sence hayat sana hak ettiğini mi verdi, layık gördüğünü mü?
#Captivating
Kimi düşleri yaşar, kimi düşüşleri! Sen hayallerini mi yaşıyorsun, korkularını mı?