Kızlar neden erkeklerin cüzdanlarına bakarlar?

Gizli Üye
Öncelikle genelleme yapmadığımı belirtmek istiyorum.

Şuana kadar 1 sevgilim oldu ayrılalı 2 sene filan oldu.

Sevgilimle buluştuğumuzda hesabı öderken cüzdanımın içine baktığını fark ettim. Bişey demedim fark etmemişim gibi davrandım.

Şimdi ki olay ise aylar geçti ama kafama takıldı. Bizim mahallede ki marketteydim kimse yoktu kasiyer vardı, ben vardım ve bir de kız vardı. Kız benden azıcık uzun boylu çok az ama 3-4 cm filan uzun benden.

Kıza ben başta 1 kere baktım o da girdiğim de markete kimler var kimler yok dercesine uzunca bakmadım anlık bir bakış oldu. Kız beni ti ye almıyormuş gibi davrandı kafasını çevirdi. Zaten kıza karşı bir şey hissetmiyordum, iyi güzel kız dediğim tiplerdendi. Neyse ben alacağımı aldım kasaya geldim yan duruyorum haliyle kızda alacaklarını aldı ben cüzdanı açtığımda kız bakıyordu, hava atmak için söylemiyorum ama 1000-1200 lira civarı param vardı hepsi de 200 liraydı. Tam poşeti aldım kız bana gülümsüyor filan bakışları değişti kızın.

Şimdi soracağım soru şunlar

1) Kızlar sevgilisi olsun başkası olsun neden erkeklerin cüzdanına bakar?
2) Cüzdanı dolu olan yani parası olan bir erkeğin avantajı bu kadar mı yüksek olur?
Kızlar neden erkeklerin cüzdanlarına bakarlar?