Sevdiklerimiz, neden minnoş yanaklarımız dururken canımızı sıkıyorlar?

Minel-Ask
Yanaklarımızı değil de neden canımızı sıkıyorlar?
Sevdiklerimiz, neden minnoş yanaklarımız dururken canımızı sıkıyorlar?

Sakın bana insan sevdiğini yerden yere vurur demeyin asıl insan sevdiğini korur kolar kendinden bile ben sevdiklerimi dilimle zehirlemrm kendim zehirlenirim ama yapmam yaw valla soru öylesine bir soru güldür güldür izlerken replikde geciyordu bende yakaladım soru yaptim 😊😊🤗

Sevdiklerimiz, neden minnoş yanaklarımız dururken canımızı sıkıyorlar?
Can sıkmak bana Zor geliyor oyhh o minnoş Yanaklar varken hemde çok kolay bee 😂😂🤗🤗

De haydin ben anca yatacam size günaydın bana iyi geceler olsun 😴😴😊😂🤗🥰
Sevdiklerimiz, neden minnoş yanaklarımız dururken canımızı sıkıyorlar?