Bir Beyefendiyi Çekici Kılan Fevkalbeşer Özellikler!

Espritüel olması

Komik ve kaliteli espriler yapabilmek büyük bir zeka göstergesidir. Ee zaten boşuna dememişler kadınlar kendisini güldürebilen erkeklerden hoşlanır diye.

Hayvansever olması

Hangi kadın kedi, köpek seven bir beyefendiye hayır diyebilir ki? Hayvansever olmak da erkekleri bir adım öne çıkaracak en önemli hususlardan bir tanesidir. Hatta benim için en önemlisi!

Kibar olması

Erkekler arasında kibarlık ''kılıbık'' olmak diye adlandırılsa da kibar olmak her zaman sadece erkekleri değil kadınları da bir adım öne çıkartır.

Dinlemeyi bilmesi

Genel olarak kadınların ilişkide en çok yakındığı şeydir ''dinlenmemek'' Bizi dinleyen, söylediklerimize önem veren, saygı duyan birine nasıl hayır diyebiliriz?

Bonkör olması

Bonkör olup güzel ve minik hediyeler alan tabiri caize bizi azıcıkta olsa şımartan bir beyefendiye kimse hayır diyemez.


2|1
823
NazorellaSchulz KizlarSoruyor'da Editör
Editör kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

  • Bence bir erkek ailesi yakınları arkadaşları tarafından seviliyor sayılıyor sayılıyorsa o kişi beyefendi bir erkektir mesela ben :) beyefendi olmak illa bonkör kibar olmayı dinemeyi bilen olmalıdiye kural yok beyefendi evde annesi yorulmasın diye yeri geldiğinde yer silen babası hasta olduğunda veya taşıyamacağı bir yük olduğunda gidip alış verişi onun yapması arkadaşlarının kötü zamanında yanında olması vs vs vs

    1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...