Bir Kadın Olarak, Diğer Kadınların Kıskançlığıyla Nasıl Başa çıkılır?

Sinirrr

Birinin bizi kıskandığını nasıl anlarız?

Kıskanç bir kişi, fırsat ortaya çıkana kadar size hiçbir şey söylemez, kesinlikle hiçbir şey hakkında hiçbir şey söylemez.
Yorulmadan doğru zamanı bekleyecek. Sessizce gizlenen ama sizden çok da uzak olmayan her hareketinizi dikkatle inceleyecek, tartışmalarınızın en küçük detaylarını, varoluş biçiminizi, ilişkilerinizi dinleyecek, ara sıra müdahale etmekten çekinmeyecek, eleştiri için her zaman olumsuz olacaktır. Sana her zaman kek suratıyla kötü bir ruh hali içinde olduğun izlenimini verecek :D Sana asla iltifat etmeyecek ya da gülümsemeyecek, seninle hiçbir şey paylaşmayacak. Sürekli değişen bakışlar, bu kişi size bakacak, ama onu görmediğinizi düşündüğünde. Bu kişi tırnaklarını keskinleştirirken doğru anı bekleyecek, sonunda seni yere serecek ölümcül darbeyi sana verecek.

~ Bu kişinin başkaları hakkında nasıl konuştuğunu dinleyin,

~ Bu kişinin kendisi hakkında nasıl konuştuğunu dinleyin…

~ Sadece başarılarınızı kutladığını ve sadece size iltifat ettiğini gözlemleyin…

~ Her şeyi üzücü kaderine geri getirdiğini gözlemleyin...

~ Sonra bir gün ona çok zor gelir, senin "mutluluğun, güzelliğin, rahatlığın, iyimserliğin, şansın, neşen..." ona dayanılmaz hale gelir, konuşmaz kaçar ve anlarsın ki... seni hep kıskanmıştır.

Çok olumsuz bir arkadaşım vardı, iyimserliğim için yarım kelimeyle beni suçladı! Her sabah ayakkabılarım için bana iltifat eden bir iş arkadaşım vardı. Her sabah dedim evet :) Oldukça sessiz bir arkadaşım vardı, bir gün gece kulübünde ona katıldığımda beni terk eden 'burası, işte yıldız'.

Kıskanç insanlar ne kadar çirkin ve mutsuz.. ACIYORUM onlara.

Bir Kadın Olarak, Diğer Kadınların Kıskançlığıyla Nasıl Başa çıkılır?
Bir Kadın Olarak, Diğer Kadınların Kıskançlığıyla Nasıl Başa çıkılır?
13 Cevap