Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

SmellSmoke
Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Herkese merhabalar. Hepimiz bir şekilde mutlaka Femme Fatale diye nitelendirdiğimiz kadınlara denk gelmişizdir yaşamımız boyunca. Peki nedir Femme Fatale diye nitelendirdiğimiz kadınların özellikleri gelin hep beraber bakalım..

Femme Fatale Nedir?

Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Femme Fatale Fransızca'dan diğer dillere doğrudan okunuşuyla yani Fam Fatal olarak geçiş yapmıştır ve anlamı ''ölümcül kadın'' demektir. Hal ve hareketleriyle karşısındaki erkekleri tabiri caizse parmağında oynatan kadınlardır. İstediğini elde etmek için elinden gelen her şeyi yapma konusunda asla tereddüt etmezler. Ortalığı birbirine karıştırmak onların işidir adeta. Aslında bir bakıma erkek egemen dünyada bir şekilde erkeği kendi dünyasına çeken ve onu orada kendi duygularıyla sarhoş edip, bulutların üzerine çıkarıp sonrasında yere bırakan kadın da diyebiliriz.. :)

Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Biz kadınlar yapı itibariyle erkeklerden daha hassas ve kırılgan görünebiliyoruz ama bana kalırsa bir çok konuda erkeklerden daha hırslı ve güçlüyüz. Erkeklerin bir çoğu fiziksel güçlerini ya da aymazlıklarını övünme malzemesi olarak görebiliyorlar. Femme Fatale kadın bir çok konuda erkekleri yönlendirme konusunda başarılıdır ve hırslı yapıdadır. Ayrıca çevrelerinde bulunan erkekler de bu durumdan şikayetçi değildir aksine bundan keyif alırlar ve gönüllüdürler.. :)

Femme Fatale Olabilir miyiz?

Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Arkadaşlar maalesef sonradan Femme Fatale olmak diye bir durum söz konusu değildir. Hepimizin şahsına münhasır kişisel özellikleri mevcuttu ve bunlar kolay kolay değişmez.Tabi ki zaman içerisinde esnemeler olabilir ama kalıplaşmış özellikler bence insanın doğumundan ölümüne kadar var olacaktır. Femme Fatale olunmaz, doğulur kısaca.. :D

Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Öncelikle dış görünüş olarak çekici ve hoş yapıdadır. Gerek duruşu, yürüyüşü ve fiziğiyle büyüler karşı tarafı gerek konuşmaları, dokunuşu ve kışkırtıcı aurasıyla. Yalnız burada şunu belirtmek isterim ki Femme Fatale kadınlar çok güzel olmasalar bile cezbedici yapıda olabilirler. Bir gözün ne renk olduğundan ziyade nasıl baktığıdır ve ne hissettirdiğidir önemli olan. Sezileri son derece kuvvetlidir ve karşı taraf bir şey demeden onun zihnini okuyabilecek potansiyeldedir..

Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Femme Fatale karaktere sahip bir kadınla konuşurken kendinizi gizlemeniz ve ele vermemeniz neredeyse imkansızdır. Ruhunuzu elleri arasında tutuyor ve siz buna dünden hazırsınız gibi bir hava oluşur. Ben buna gönüllü tutsaklık diyorum.. Kıvrak zekaya sahiptir ve bir çok konuda bilgisi vardır. Karşısında etkilenmemeniz çok güçtür. Güçlü yapıdadır ve kolay kolay kırılmaz, incinmez ki incinse bile bunu karşı tarafa asla belli etmez istemediği sürece. Bu kadınları diğer kadınlardan ayıran en önemli unsursa tehlikeden zevk almalarıdır. Erkeğe karşı son derece acımasızca davranabilir ve onu canından bezdirebilir. Türlü şeytani planlar yaparak elde etmek istediği her neyse gerekirse zorla alır. Bu kadınların en önemli vasıflarından biri de duygusallıklarıyla değil şeytani zekalarıyla hareket etmektir diyebiliriz. Bir şeyleri doğrudan ifade etmez ve yapmazlar. Dolaylı yollardan gitmeyi ve çeşitli planlar yapmayı severler..

Tarih Boyunca Adından Söz Ettiren Femme Fatale Kadınlar..

Eski çağlara baktığımız zaman mutlaka adından sıkça söz edilen kadınlara da rastlıyoruz.. Savaşlar, kuruluşlar ve yıkımlar olmuş. Dönemler açılmış ve kapanmış elbette ama kadın ve erkek her zaman kadın ve erkekti.. :) Aşk her zaman vardı ve aşk olan her yerde mutlaka skandallar da vardı ve olmaya da devam ediyor. Hepimiz az çok tarihe adını bir şekilde yazdıran güçlü kadınları biliyoruz. Femme Fatal olarak nitelendirilen ve tarihe adını yazdıran kadınlara bir kaç örnek verelim..

1- Lilith

Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Tüm kadınların kaynağına indiğimiz zaman karşımıza Adem'in ilk eşi olan Lilith çıkıyor Femme Fatale kadına örnek olarak..

2- Kleopatra

Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Antik Mısır kraliçesi olan Kleopatra'nın adını daha önce duymayanımız yoktur.. Sezar ile olan büyük aşkı ve Sezar'ın yeğeni Marcus Antonius ile olan ilişkisi ve onu bir savaşa sürüklemesi gibi etkenler vardı.. Bunun yanı sıra Kleopatra'nın görsel olarak çok çok güzel olmadığı da bazı duyumlar arasındadır.. Yani demek istediğim güzelliğini değil, cazibesini, aklını ve aurasını kullanarak tüm bunları yapan bir kadın var tarihte.. :)

3- Hürrem Sultan

Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?

Osmanlı tarihinin ismi en çok geçen kadınlarından biridir malumunuz Hürrem Sultan, gerek yaşadığı büyük aşkla gerek evlatlarını korumak pahasına Hükümdar üzerinde bıraktığı tesirle fazlasıyla isminden bahsettirmiştir.. Hatta Osmanlı'nın çöküşüne bile Hürrem Sultan'ın sebep olduğu söylenmektedir..

Bir Bence'min daha sonuna gelmişken, vakit ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim..

#smellsmoke

Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?
31
12
Görüşünü yaz
12Kız Görüşü
31Erkek Görüşü
Kapat

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Ütü-Masası
  Bir kadın istediği kadar femme fatale olsun, o kadın âşıksa eğer ne femmeliği kalır ne de fataleliği. Binali Yıldırım gibi konuştum biraz ama öyle, âşık kadın her türlü fedakârlığı yapar. Bu da benim tecrübelerimden yola çıkarak söylediğim bir söylem. :D

  Tarihî kişiliklerden örnek vermeniz güzel olmuş ancak bu kadınlara o gücü verenler de erkekti. Kanuni'nin gölgesi olmasaydı Hürrem bir hiçti, saray kölesinden öteye gidemezdi. Bir kadının zayıf ve güçlü olması tamamen çevresindeki erkeklere bağlıdır.

  Bugünkü Avrupa hukuk sisteminin temelini ihtiva eden 12 Levha Kanunları'nı çıkaranlar erkekti, kadınlarla erkeklere eşit hakları tanıyanlar erkekti, kadınların sahip olduğu birçok değer bile erkekler sayesinde olmuştur. Kısaca erkek yöneten, kadın yönetilendir.

  Kadınlar ancak saman altından su yürüterek birtakım işleri yürütmeye çalışırlar. Sinsilik, vesvese ve entrika olmazsa olmaz silahlarıdır. Bunu açıktan yapacak kadar cesur değillerdir. Arthur Schopenhauer kadar durumu kadın aleyhine çevirmiyorum ama durum böyle. Mary Wollstonecraft tarzı kadınlar 500 yılda bir gelir ancak. Asıl femme fatale onun gibilerdir. :)
  Görüş hala geçerli mi?
  • SmellSmoke

   Allahtan kadın aleyhine çevirmedin :D Toprak atta tam olsun :D

  • Sadece dışarıdan çok güçlü ve feminen olan kadınların, âşık oldukları erkekler tarafından yönetilmeleri ve fedakârlık yapmaya mecbur bırakılmaları kendi gözlemlerim. Diğerlerini tarihî kitaplardan biliyoruz. Şimdi Hürrem'in entrikalarını Kanuni duysaydı adam ne derdi? Hürrem de alttan alttan, sinsice yapıyor işte. Evli kızını bile karşı tarafa dolduran kızın annesi olur her zaman, baba karışmaz mesela :D

   Kadınların güçlü olmasına gerek yok, kadınları güçlü olmaya mecbur bırakan erkekler utansın diyerekten durumu kurtarmaya çalışayım ben :)

  • Hürrem fedakarliklarini Kanuni için değil çocukları ve güce olan aşkı için yapti evladım. Hatırlarsan bir bölümde Kırimdan gelen eski sevgilisini Pargali öldürdü ve birsey yapmadı. Güya onu seviyordu. Eğer orada o çocukla ölüme gitseydi o zaman fedakarlık yapmış olurdu. Bütün gücü elinde bulunduran padişaha aşık oldugunu zanneden ama aslında güce aşık olan ve bu gücü elinde tutmak için de padişahı kendine aşık edip türlü entrikalar çeviren kadını güya sevdiği erkek tarafından yönetilen ve fedakarlık yapan kadin olarak görmen çok masumca. Kadının doğasında ask yoktur. İyi bir kadınsa Allah için sever ve Allah için fedakarlık yapabilir. Diğer kötü kadınlar ve onların önde gideni olan bu femma fatale tipler ise sadece kendileri ve çocuklarının cikarlari için daha büyük güce ulaşmak için fedakarlık yaparlar. Bunu da ask ve aşık numarası ile suslerler.

  • Hepsini Göster

En İyi Kız Görüşü

 • Hanimteyzeniz
  Bu tarz kadınları yakınım olan erkeklerden uzak tutmaya çalışırım evladım. Çok iyi aşık taklidi yaparlar ama ben kadin olduğum için yemiyorum ve yeğenlerime kardeşlerime musallat olmaya çalışan birkaç tanesini def etmisligim var.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1130
 • Ms26Ms
  Harika bir yazı olmuş soluksuz okudum tarihteki bu kadın örnekleride bütünleyici nitelikte. Emeğine sağlık canım🤩
  • SmellSmoke

   Çok teşekkür ederim canım bitanesin 😍🤗🖤

  • Ms26Ms

   🥰 can dostum sende bir tanesin

  • SmellSmoke

   😍🤗🖤🖤

 • Acid_Qeenn
  Emeğine sağlık, bilgilendirici bir bence olmuş.😊💐
  • SmellSmoke

   Çok teşekkür ederim 🤗😍🌼

 • FelFire
  Yazıyı "Monica?" düşüncesi ile açıyorsun direkt. Önce birkaç saniyelik bir hayal kırıklığı oluyor, sonra doz tadında yükseliyor yavaş yavaş.

  Ama düşman başına bu kadınlar, Monica hariç :P

  Ellerine sağlık!

  Bir de, Eva Green için de Femme Fatale diyebiliriz değil mi? Yani hal hareketi nedir bilemem ama bu bakışlar ile TSK'yı Rusya'ya sokabilir bence 🙄Erkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?
 • Mistikhayatlar
  Öncelikle eline emeğine sağlık
  Bu tip kadınları yatakta çok severim ve ciddi anlamda bende bir arzu patlaması yaşatıyorlar ipleri eline alan bir kadınla sabaha kadar birçok kere ilişkiye görebiliyorum ama kendini bana teslim eden kadınla ikinci bile pek olmuyor
 • Hsjsksoso
  Femme Fatale kadın olarak doğmak vardı bee😅 ne güzel erkekleri elinde oynatabiliyor.
  Güzel bence icin tesekkur ederim🦋
 • BehruzuFurkan
  Yapmaniz gereken basitErkeklerin Korkulu Rüyası Femme Fatale Kadınların Özellikleri Nelerdir?
 • ISpectra07
  Femme fatal kadınlar kendilerini sevmedikleri için onları seven erkeklere kötü davranırlar çünkü sevilmeyi hak etmediklerini düşünürler.
 • ttarrakkafası
  Aura maura bunlar bos isler. Bizim cabbar agaya benziyorsan istedigin kadar femmeli gommeli dog. Sonucta butun is fizikte bitiyor. Atalarimiz ne demis? . mı olan kazanir. Nokta
 • M-B-B
  Aptal erkek ne kadar çoksa ölümcül kadın da o kadar çoktur. Mesajım anlaşıldı umarım.
 • kalpmimarı
  Bir çeşit eyşan sendromu... böylelerini erken teşhis edip kendi psikolojik silahıyla vurmak gerek...
 • superpsikolog
  Bu tip kadınlar tanıdım. Burada çok masum anlatılmış bile diyebilirim.
 • Exantrik_Man
  Erkeğine sadik ve bağlı kalabiliyorsa tercih edebilirim ama onun dışında yanima bile yaklaştırmam.
 • TR-SoldieR
  Kadin görünümlü erkek bunlar. Türk erkeğinin ilgisini çekmediğine emin olabilirsiniz :)
 • Geceaşkı-24
  Kadınlardan uzak durmayı öğrenen hayatı güzel yaşar
 • Pumpik
  Şeytan ilk önce kadını (Havva) yı kandırmış.
  Erkek de (Adem) Havva'ya inanmış.

  Demek oluyor ki Kadın, Şeytanın oltası
 • Urielll
  Var öyle kadınlar ve kendilerine genellikle zaaflarını kontrol edemeyen erkekleri seçerler
 • restinerest
  Oyle bir korkum yok
 • El-Turco-Stuttgart
  ilgincmis :)
 • SwordOfDemocles
  Eline sağlık
 • 0_Nyks_0
  Çok güzel olmuş 😊
 • Mikailbeyyyy
  Femme Fatale neymiş abi
 • redkit_089
  Güzel bir bence yeni bilgileri severim
 • gecekusum3434
  Benden uzak olsun aman 🙈
 • berk57
  Allahım sen bizi koru
 • yağız_delikanlı
  femme fatale yoktur mal erkek vardır :D
 • yasin_s
  Cok guzel oneri
 • nirhamm
  Eline sağlık
 • VesSelamTR
  Eksik olsun 😂
 • karsiyakaliali
  Bu türler benden uzak dursun.
 • Masumadamm
  aynen oyle akrep kadinidir bunlar genelde
 • schrodingerscat90
  Uzaktan bakıyorum ben onlara, böyle iyi... :D
 • VeterinerHekiminiz01
  Çok fazla erotizm besliyo içinde
 • Yunanfilozof
  Bana işlemez😄
 • Swnger_
  Tehlikeli
 • Kayserilitıpacı
  Harika paylasim tebrikler
 • Bur_çak
  Eline sağlık güzel bir paylaşım olmuş
 • Gizli Üye
  Eline sağlık
 • Gizli Üye
  ~Femme Fattale olduğumu öğrendim 🐾

  (hoş her karakterin farklı bir kategoriye giriyor kdjdjnddn)
 • Gizli Üye
  Femme Fatale güçlü erkeklerin istemesi gerek bir çeşit
 • Gizli Üye
  Korkuun bizden 🤣🤣
 • Gizli Üye
  Bu tarz kadın olduğumu öğrendim
YÜKLENİYOR...