19 - 25 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumları: Yeni Haftada Burçlar; Yaşama Disiplinine Geçiyoruz

Falsepeti

Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçişiyle birlikte yeni bir haftaya uyanıyoruz. Nispeten daha ben merkezli bir hafta başlarken burçlar yaşama disiplinine hızlı bir geçiş yapıyor. Ay’ın konumu ise bizlere Yengeç burcunu işaret ediyor. Hafta sonu Pazar günü geldiğinde ise Ay tekrardan Terazi burcuna geçiyor olacak. Ay’ın burçlara olan etkileri ise bu haftalık burç yorumlarında yer alıyor.

Merkür ve Güneş Sizleri Savrulmaya İtebilir

Sevgili astroloji severler... Bu hafta Merkür ve Güneş arasındaki beraberlik; sevk, sefa, sanat, para, cimrilik, bencillik gibi konularda sizleri dürtüyor olacak. Geçtiğimiz haftadan bu yana devam eden Plüton etkisi bu haftada da sürüyor.

Plüton’un gergin etkisi bu hafta burçlara sakin kalabilmelerini öğütlüyor. Özellikle maddi konularda savrulmamak bu haftanın en önemli olayı. Bunun yanı sıra ekonomik konularda yapılacak olan ciddi girişimler hafta başında olumlu etkiye sahip. Hafta sonu geldiğinde ise Venüs’ün olumsuz etkileri burçlar üzerinde olacak. Sağlık konusunda ise alerjilere dikkat edilmesi gereken bir mevsime girdiğimizi hatırlatmakta fayda var.

KOÇ

Hafta başında gerçekleşecek olan Güneş ve Merkür kavuşumu sevgili Koçlar için özel hayat, ilişkiler ve hayat tarzı konusunda etkilerini hissettirecek. Öfke, sabırsızlık ve agresiflik konularında zorlanabilirsiniz. Size tavsiye veren sevdiklerinizin sözlerini dinlemek için oldukça önemli bir haftadasınız. Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçişiyle birlikte önümüzdeki ay boyunca gelirler, kazançlar, kendinize verdiğiniz değer ve gayrimenkul konuları ön planda olacak. Kendinizi daha güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Maddi alanda sürpriz gelişmelerin de yaşanacağı bir hafta sizleri bekliyor.

BOĞA

Hafta başında Güneş-Merkür kavuşumu Boğalar için hedefler konusunda önemli bir haber ya da sonuç getirebilir. Yine hafta başında Güneş ve Merkür sizin burcunuza geçiyor olacak. Bu kavuşum hafta başında insanların dikkatini fazlasıyla çekebilir. İlişkiler konusunda daha hassas davranmak isteyebilirsiniz. Pahalı alışverişler ve lüks tüketim konularında dikkatli olmanızda fayda var. Bu alanda karşılaşabileceğiniz sürpriz gelişmeler sizleri mutlu edecek. 23 Nisan tarihinde Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte akrabalarınızla olan ilişkileriniz önem kazanıyor olacak. Hepinize iyi bir hafta dileriz.

İKİZLER

Güneş ve Merkür arasındaki kavuşum sevgili İkizler için kariyer gelirleri alanında gerçekleşecek. Bu noktada otorite fikri ve tavsiyeleri son derece önemli olacak. Yine aynı gün Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçişi önümüzdeki ay boyunca maddi kaynaklar, güvenlik, endişe ve kaygı konularında etkilerini hissettirecek. Ancak bunları yok etmek için göstereceğiniz çaba da sizlere gereken sonucu verecek. Takdir edilme ihtiyacınız da yine bu noktada sizler için büyük bir motivasyon kaynağı olacak. Ailevi konulara odaklanmak isteyeceğiniz bir döneme yaklaşıyorsunuz.

19 - 25 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumları: Yeni Haftada Burçlar; Yaşama Disiplinine Geçiyoruz

YENGEÇ

Yengeçler için hafta başında Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş ve Merkür arasındaki kavuşum önemli değişiklikleri işaret ediyor. Kariyer hayatınızdaki gelişmelerle birlikte önemli değişiklikler yaşanabilir. Aynı gün Güneş ve Merkür’ün Boğa burcuna geçişiyle birlikte önümüzdeki ay boyunca sosyal çevre ve arkadaş konuları önem kazanıyor olacak. Arkadaşlarınıza ve ilişkilerinize daha fazla odaklanacağınız bir hafta sizleri bekliyor. 23 Nisan tarihinde sizin burcunuza geçecek olan Mars; özel hayat, sağlık, bireysel hedefler konusuna dikkat çekiyor olacak. Hedefleriniz konusunda daha hırslı davranacağınız günler yaklaşıyor.

ASLAN

Güneş ve Merkür’ün kavuşumu hafta başında siz sevgili Aslanlar için yurt dışı konularına dikkat çekiyor olacak. Aynı gün Güneş ile Merkür’ün Boğa burcuna geçişi iş hayatınız konusunda tüm dikkatinizi toplamanız gerektiğini işaret ediyor. Diğer insanlar karşısındaki konumunuz önem kazanıyor olacak. Bu noktada alacağınız sürpriz haberler, yaşayacağınız beklenmedik durumlar sizleri mutlu edecek. 23 Nisan tarihinde Yengeç burcuna geçen Mars, aile ve ev konularının önem kazanmasına neden olacak. Yeni kararlarınızı hayata geçirmek için uygun vakitler sizi bulacak.

BAŞAK

Hafta başında Güneş ve Merkür arasındaki birliktelik siz değerli Başak burçları için yeni kararları tetikleyecek. Maddi konularda almayı planladığınız kararlar konusunda dikkatli olmanızda büyük fayda var. Üst yöneticiler ya da otorite figürlerinden aldığınız fikirler bu noktada sizlere oldukça büyük faydalar sağlayacak. Çevrenizdekilerin söylediklerine kulak vermelisiniz. Mars 23 Nisan tarihinde Yengeç burcuna geçmiş olacak. Yengeç burcuna geçen Mars’ın etkisiyle birlikte sosyal çevre, aile ve gelecek planları önem kazanacak.

TERAZİ

Burçlar arasında dengesiyle bilinen Terazi burçları için Güneş ve Merkür arasındaki kavuşum ortaklık ve sözleşmeler konularını işaret ediyor olacak. Ortaklık ve sözleşmeler konularında ortaya çıkacak olan önemli bilgiler işlerinizi oldukça kolaylaştıracak. 23 Nisan tarihinde Yengeç burcuna geçen Mars sizleri daha hırslı bir hale büründürecek. İşiniz ve aileniz konusundaki hırslı ve savunmacı tavrınız sizleri daha mücadeleci bir hale sokacak. Maddi anlamda aileye daha fazla katkı sağlamak isteyeceksiniz. Gayrimenkul alım ve satım olaylarında artık harekete geçmenin vakti geldi. Hepinize iyi haftalar dileriz.

AKREP

Akrep burçları için hafta başında Koç burcunda gerçekleşecek olan Merkür ve Güneş’in kavuşumu çalışma ortamını bir hayli hareketlendirecek. Burada otorite figürlerinden alacağınız bilgiler sizlere büyük bir farkındalık sağlayabilir. Bu noktada sizden daha tecrübeli kişilerin öğütlerini dinlemeniz oldukça önemli. 23 Nisan’da Mars’ın Yengeç burcuna geçişiyle birlikte akraba ve seyahat konularında daha hırslı hissedebilirsiniz. Hırsınızın sizi ele geçirmesine izin vermemeniz hayati önem taşıyor olacak. Uzak akrabalarınızla olan iletişiminizde çok daha sakin kalabilmelisiniz. Geçmişin izlerinin hissedileceği bir hafta sizleri bekliyor.

YAY

Burçlar arasında enerjikliği ile bilinen Yaylar için bu hafta aşk hayatı ve bireysel yetenekler konusuna dikkat çekiyor olacak. Güneş ve Merkür’ün kavuşumu aşk hayatınızda yaşanan problemleri gün yüzüne çıkaracak. Alacağınız haberler sizlere başarı ve gücü aynı anda getirecek. Ancak bu güç ve başarının büyüsüne kapılmamanız son derece önemli. Yengeç burcuna geçen Mars sizleri yatırım ve tasarruf konularında düşünmeye itecek. 11 Haziran tarihine kadar yatırımlar, tasarruflar, ortak sermayeler, miras, vergi, kredi ya da banka konuları hırslı bir mücadele konusunda sizleri tetikleyebilir.

OĞLAK

Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş ve Merkür arasındaki kavuşum aile ve ev konularına dikkat çekiyor olacak. Önemli kararlar alacağınız bu yeni haftada finansal bir haber sizlere yol gösterebilir. 23 Nisan tarihinde Mars’ın Yengeç burcuna geçişiyle birlikte eş, ortaklıklar veya partnerlerle olan ilişkiler önem kazanıyor olacak. 11 Haziran tarihine kadar sürecek olan bu süreçte partneriniz ve aşk ilişkilerinizde daha mücadeleci bir tavır sergileyebilirsiniz. Diğer burçlar ile aranızdaki kavga ve gürültülere dikkat! Gayrimenkul alım-satım gibi işler önem kazanırken yasal süreçler ile ilgilenmeniz gerekebilir.

KOVA

Hafta başında Koç burcunda gerçekleşen Merkür ve Güneş arasındaki etkileşim siz değerli Kovalar için yakın çevre ve akraba konularına dikkat çekiyor olacak. Buradan alacağınız önemli haberleri sizleri derinden etkileyebilir. Ancak bu derin etki sizlere başarıyı da beraberinde getireceğe benziyor. 23 Nisan tarihinde Mars’ın Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte 11 Haziran tarihine kadar çalışma ortamı, günlük rutin ve sağlık konularına karşı daha mücadeleci olabilirsiniz. Ancak bu mücadeleyi agresif bir şekilde yönetmemeniz oldukça önemli. Özellikle bu dönemde mide ve genel sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

BALIK

Duygusal burçlar arasında yer alan Balık burcu yeni haftaya kaynaklar ile birlikte başlıyor. Gelirlerinizi arttırmanız için önemli bir Güneş ve Merkür kavuşumu var. Mars’ın Yengeç burcuna geçişi ise aşk hayatı ve hobi konuları önem kazanıyor olacak. Aşk hayatınız ve hobileriniz konusunda çok daha mücadeleci davranabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla olan ilişkilerinizde daha yapıcı olmanızda büyük fayda var. Siz ve sevdiklerinizin sağlığına biraz daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Hepinize iyi haftalar dileriz.

19 - 25 Nisan Haftası Haftalık Burç Yorumları: Yeni Haftada Burçlar; Yaşama Disiplinine Geçiyoruz
30
12
Görüşünü yaz
Kapat

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Wlsya
  BAŞAK Hafta başında Güneş ve Merkür arasındaki birliktelik siz değerli Başak burçları için yeni kararları tetikleyecek. Maddi konularda almayı planladığınız kararlar konusunda dikkatli olmanızda büyük fayda var. Üst yöneticiler ya da otorite figürlerinden aldığınız fikirler bu noktada sizlere oldukça büyük faydalar sağlayacak. Çevrenizdekilerin söylediklerine kulak vermelisiniz. Mars 23 Nisan tarihinde Yengeç burcuna geçmiş olacak. Yengeç burcuna geçen Mars’ın etkisiyle birlikte sosyal çevre, aile ve gelecek planları önem kazanacak. OĞLAK Koç burcunda gerçekleşecek olan Güneş ve Merkür arasındaki kavuşum aile ve ev konularına dikkat çekiyor olacak. Önemli kararlar alacağınız bu yeni haftada finansal bir haber sizlere yol gösterebilir. 23 Nisan tarihinde Mars’ın Yengeç burcuna geçişiyle birlikte eş, ortaklıklar veya partnerlerle olan ilişkiler önem kazanıyor olacak. 11 Haziran tarihine kadar sürecek olan bu süreçte partneriniz ve aşk ilişkilerinizde daha mücadeleci bir tavır sergileyebilirsiniz. Diğer burçlar ile aranızdaki kavga ve gürültülere dikkat! Gayrimenkul alım-satım gibi işler önem kazanırken yasal süreçler ile ilgilenmeniz gerekebilir. Burcum başak olması ve yükseleni min oğlak olması ile birlikte yapılan yorum ve benim yaşandımın benzemesi bu kadar tesadüf olmaz gerçekten ben şok. Pek burçlara inanmasamda buna inandım geldi. Nedense diğer burçlarla pek anlaşamıyorum. Hayırlısı olsun bakalım burç yorumu için teşekkür ederim.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1130
 • Hırslı, savunmacı ve mücadeleci tavrım hayatımın birer parçaları zaten...
 • king4775
  Terazi Burcu erkeği her zaman ki gibi hep mutlu olmanın huzurlu olmanın yollarına hasret Bir türlü karşımıza çıkmıyor
 • _Gizlibahçe_
  Plütonun etkisi benim geçen haftadan beri şiraze mi kaydırdı..
 • Starskyx
  Sorun şu sevgilim yok ve iş sahibi de değilim benle alakalı bir şey yok demek ki üzücüü
 • Coollife01
  Biliyorum , 3 ay boyunca ödemeler gelicek, 😆 ne yazıyorsa çıkıyor burda şaşırıyorum.
 • Aşşolaşaşak
  Koç için güzel şeyler söylenmiş. Umarım gerçekleşir bu güzel şeyler. Emeğinize sağlık. :)
 • myherbalife
  Kova hep hastayım sağlığıma oldukça dikkat de ediyorum burda bile çıkmış
 • alivedead
  Burcum bile hedeflerine ulaşmak için çabalıyor, emek veriyor, ben hala hiçbir şey yapmadan duruyorum. 😂
 • Xepplio
  Boga burcu olarak akraba dedi gozumden dustu bu bence 😏
 • The-Ghost
  Eskiden burçlar bana mantıklı gelmezdi ama araştırınca mantıklı gelmeye başladı
 • Basbogi
  Canım epheyde sıkılıyordu. Arkadaş çevresi geliyormuş yengeç burcuna hadi bklm
 • CinarAlp
  Boğa burcuna hep aynı nasihat. Keyfi harcamalarına dikkat et 😒
 • Baba inanmayın şunlara
 • Curious221
  Balığın yüzü gülmüyürr😩
 • Sᵗᵉʳk
  Boğa boğa
 • Balık
 • Burçların doğruluğu hakkında bilgi verir misiniz?
 • Emeğinize sağlık.
 • gozdegozdegoz
  kesin corona geliyor
 • tastycock
  Hadi hayırlısı bakalım
 • EmirAdakul
  Evet maddi konularda kısmen bir doğruluk payı var.
 • MayısssssssKızı
  Boğa
 • Oğlak
 • bags_banny
  Balık
 • Vuuuvv para var bu hafta
 • itfaiyefinizsv
  İkizler yine karısık
 • Hüseyin_33
  Yengeç burçları hep kaybeden taraf oluyor.
 • GelPcPcc
  Garip bir yorum ama diqqat edelim bakalım
 • doanylmz
  Thanks...
 • İnşallah bakalım pek tutacağı benzemiyor
 • DemirGibiSert
  Burçlara inanmıyorum saçmalık
 • Ovnia
  İyiymiş benim
 • peri-x
  Başak ah başak ah..
 • MertYuce000
  Tesekkurler
 • Daghanbey33
  Burçlar bile çabalıyor :-)
 • elagozluezooo
  Burclar ile pek ilgilenmem
 • Ömerrxxx
  Gayet başarılı
 • MecaziAdam
  güzelmiş
 • ÇikolataalıTatlım
  Kova tam istedğim gibi yapıcm
 • Gizli Üye
  başak olan var mı
 • Gizli Üye
  burçlara inanma ama burçsuzda kalma yaani 😁😂
YÜKLENİYOR...