Uzak Durman Gereken 8 Kadın Tipi

Leading_Leader
Garip ama karşısındaki adamla sırf ismi güzel olduğu için beraber olan kadından uzak durun.
Garip ama karşısındaki adamla sırf ismi güzel olduğu için beraber olan kadından uzak durun.

Ders çalışan, işi gücü olan kağıdı kalemi bıraksın etrafıma doluşsun. Bu gün de harika tespitlere değineceğiz. Okul öncesi ya da okulda veya okul sonrası öğretilmeyen değişik fikirler empoze edeceğiz sizlere.. Bu gün ki bencemiz her ne kadar tartışmaya açık olsa da hınca hınç değineceğiz diyerekten başlıyoruz.

Sizi sürekli başkalarının eşleri ya da sevgilileri ile kıyaslayanlardan şiddetle uzak durun.

1. Uzun İlişki Mağduru

Gözüne giren şemsiyeden ötürü hırs yapmış, intikam almak isteyen kadından uzak durun.
Gözüne giren şemsiyeden ötürü hırs yapmış, intikam almak isteyen kadından uzak durun.

Kadınlar genelde her ilişkide mutlaka haklı çıkarlar. Asla ve asla haksız olma durumları yoktur ve bunun en somut örneklerini de hepiniz canlı örnekleriyle yaşamışızdır illa ki... Mesela bir erkek, tanıdık eski bir kız arkadaşını bir mekanda görür ve sevgilisi yanındayken konuşur da konuşur. Sevgilisi durumdan bir zaman sonra artık rahatsız olmuştur ve tanıdık krizler ne hikmetse baş göstermeye başlar. O gün artık bitmez. 7 sülalesine kadar soruşturur. Ananızdan emdiğiniz sütü her yerinizden çıkartır. Zira benzer olay başlarına gelse; Ne var, arkadaşımdı altı üstü derler ve size geri kalmış mı demezler, bağnaz mı demezler, akıllarına geleni son kurşuna kadar sıkarlar ve bunu gözünüzün yaşına bakmadan yaparlar.. Ayrılma mevzusuna gelinirse ona hiç değinmeyelim, dediğimiz gibi her zaman haklıdırlar.

Diyeceksiniz ki; Ne alaka uzun ilişki mağduru başlığı ile.. İşte esas mevzu da bu.. Yaşadıklarını sizden çıkartmaya and içmiş gibi duran biri olunca arada pekala bir bağlantı kurabilirsiniz. Bir düşünün, zor değil kafanızda canlandırmak..

Hayattaki tek gayesi para olan ve sürekli bir zengin koca hayali olan kadınlardan uzak durun..


2. Aşırı Dominant

Dominant kadınlar ki genelde komplekslerinden dolayı karşılarındakine her şeyiyle nüfuz etmeye and içmiş varlıklardır.
Dominant kadınlar ki genelde komplekslerinden dolayı karşılarındakine her şeyiyle nüfuz etmeye and içmiş varlıklardır.


Bazısı bunu sevebilir, bazısının ise bununla ilgili fantezileri de olabilir. Bunları tenzih ediyoruz. Ancak bu sürekli bir şekilde haklı olmaya varırsa orada bir sıkıntı var demektir. Yani özür dilemeye hiç bir zaman yeltenmemeye, senin üzerinde hakimiyet kurmaya, alanına müdahale edip senin özgürlüğünü kısıtlamaya kadar geliyorsa ve bundan besleniyorsa ki bu bir kadın veya erkek hiç fark etmez, o çemberin içinden çıkın. Çünkü mevzu derin, nefessiz olma ya da basınca maruz kalma söz konusudur, bizden söylemesi.. Zira bu durumda kendi doğrularıyla sizin doğrularınızı bastırmaya çalışan birine doğrularınızı ifade edebilmenizin de hiç bir önemi yoktur.

Küçük bir şeyde sizi canınızdan bezdirip, çenesi düşen kadınlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.


3. Kurban

Her türlü muhabbeti yapıp sonrasında arkadaş yerine koyan kadından da şiddetle uzak durun.
Her türlü muhabbeti yapıp sonrasında arkadaş yerine koyan kadından da şiddetle uzak durun.


Onun yüzünden, o öyle dedi, yapamadım çünkücüler, olmadı çünkücüler.. Ailesinden dolayı, hayattan dolayı, okuldan dolayı, çevresinden dolayı, parasından dolayı, eski sevgilisinden dolayı derken ben bile yoruldum. Esas anlatmak istediğim hiç fark etmez. Hiç bir yenilgisini ve başarısızlığını kendisine yormayan bu insanlar aslında birer kurbandır. Bu kurbanlar sizin ruhunuzu emerler, dişleriyle kemiklerinizi kemirirler. Dişleri dökülse senin yüzünden derler, saç uçları kırılsa süpürge ettim, sen yaptın diye söylenirler. Mıymıy da mıymıy.. Çetele çıkarmaları da cabası. Neticede mutlu olamazlar çünkü mutluluklarının ya da mutsuzluklarının kendi sorumluluklarında olduğunun farkında olamazlar. Size tavsiyem; Kendi hallerinde bırakın gitsin.

Tartıştığınız konuyu tatlıya bağlamak yerine sürekli kendisini haklı çıkarmak için çabalayan kadınlardan uzak durun...

4. Şekilciler

Kendisiyle barışık olmayan, sürekli komplekse girip 5 kilo makyaj yapanlardan uzak durun…
Kendisiyle barışık olmayan, sürekli komplekse girip 5 kilo makyaj yapanlardan uzak durun…

Bak onların nesi var, bak onlar ne almış, ben şimdi bu gün kırmızı havyar ya da midye yiyemeyecek miyim? Keşke benim de bundanım olsa diyenlerdir bunlar. İhtiyaçları hiç bitmez. Siz aldıkça bu son derler ve hiç bir şey yapamasalar bile fiyat araştırmanızı isterler. Yani üstü kapalı al derler ama alma demekten de çekinmezler. Kısaca onda bunda şunda görürler ve açıkçası onun kendisinde de olmasını isterler. Yani gerçekten ihtiyacı olduğu için değil, egosunu tatmin etmek için.. Ya da rahatına düşkün olmaları da olabilir, adını siz koyun. Hevesleri de mutlulukları da 1 saniye sürer ve size vefasızlık yapmaktan hemen akabinde asla çekinmezler.

Çevrenizdeki insanları sürekli iğneleyen ve onlardaki kusurları sürekli dile getiren kadınlardan uzak durun...

5. Dengesizler

Sizinle ilgili kararları kendi verip, sizi sizden daha çok düşündüğünü iddia edenlerden uzak durun...
Sizinle ilgili kararları kendi verip, sizi sizden daha çok düşündüğünü iddia edenlerden uzak durun...

Harikayım, ağlamak istiyorum. Ama özünde içleri kan ağlıyordur. Sorarsınız, iyi misin, modun düşük gibi deseniz de; 'Ne alakası var be, çok iyiyim' cümlesini de dillerinden düşürmezler. Aradaki o ışık hızı ruh haline adapte olmanız mümkün değildir. Yani dengesizler anlayacağınız. Çok da kasmayın. Her şey ortada.. Altıya geçelim mi? Malum, daha bir sürü sallayacaklar olacak. Polemik olmasın. Geçelim.

Sizi siz olarak değil de değiştirmeye çalışanlardan uzak durun…

6. Kıskançlar

İlişkisinde güç ve parayı ön plana koyan maddiyatçı kadından uzak durun.
İlişkisinde güç ve parayı ön plana koyan maddiyatçı kadından uzak durun.

Kıskanılmamak bazen insanı ilgisiz hissettirebilir. Bazıları da ilgisini göstermek için kendini kıskanıyor gösterebilir de.. Yani tuz lezzetli bir şey olabilir ancak tansiyonunuzu zıplatır demek istiyorum kısaca.. İşte nerdesin, ne yapıyorsun, eski sevgilinle ne yaşadın, ilkin ben miyim? Artık bu soruyu 40 yaşında adama bile soran var düşünün. Yani ne diyelim, bilemedik şimdi..

Kıskançlığı abartıp mail, sosyal medya adreslerinizi ve cep telefonlarınızı kurcalamaktan çekinmeyen kadınlardan ırak durun.

7. İlgi Arsızlığı

Dünyada her şeyi unutup, dünyanın merkezi sanki kendisiymiş gibi davranan ve aşırı ilgi bekleyen kadınlardan uzak durun...
Dünyada her şeyi unutup, dünyanın merkezi sanki kendisiymiş gibi davranan ve aşırı ilgi bekleyen kadınlardan uzak durun...

Bu virüs aslında vücuda girdiğinde iki semptomla ortaya çıkar. Birincisi flörtözlük.. Yani herkesin yanağından bir makas, herkesin dudağından yakalarsam muchas gracias yapanlar biraz böyledir. Diğer profil de; Niye açmıyorsun telefonunu, niye benimle konuşmuyorsun, niye benimle ilgilenmiyorsun ya da benimle hiç ama hiç ilgilenmiyorsuna doğru giden bir profil çizerler. Bu tipler genelde aldatma denmese de kısa ama seri kısa ilişkiler yaşarken sizi de idare edebilirler. İşte bunların hepsi ilgi arsızlığı çatısı altında toplanır diyoruz ki kadınların sık kullandığı 'ne alaka' demesinin önüne geçelim. Katılırsınız, katılmazsınız ama bu böyle..

Sevgilisi varken başkasına yüz veren yedekçi kadından uzak durun.

8. Umursamazlar

Tembel olan ve hayatından bezmiş olan kadınlardan uzak durun.
Tembel olan ve hayatından bezmiş olan kadınlardan uzak durun.

Bencemizin sonuna ramak kalırken en önemli kriteri de sona sakladık ki kulaklarınızdan duman çıksın. Esasen alınanlara ya da hiç alınmayanlaradır lafımız. İkisinin ortasında duran ve bu söylenenlerin hepsi benim demeyenleri tabi ki tenzih ediyoruz. Zira herhangi bir şeyi umursamayan insan aslında ve temelde kendini de umursamıyor demektir. Veya bir ihtimal daha var ki; O da kendisinden başka hiç kimseyi umursamıyordur. Peki neden ilişki içindeyim o zaman diyebilirsiniz ancak dost acı söyler. Bazı şeylerin de siz artık farkına varmalısınız. Bu kadar ilgiye, bunca ego patlamasına sahip bu varlıkların sağlıklı kararlar vermelerini bekleyemezsiniz. Kısaca umursamazlık, hem bencilliğe hem de pervasızlığa girer diyoruz ki buna da bir tiplerden uzak durun diyebilelim.

Yanındaki erkeğin şöhretinden yararlanan kadından da uzak durun...

Herkese musmutlu günler.
Herkese musmutlu günler.


Bir bencemiz de böylece bitti arkadaşlar. Biliyorum, çoğunuzun okurken içinizin yağları eridi. Keşke az daha devam etsen diyeceksiniz belki ama her şeyin bir sonu vardır ve tadında bırakmak gerekir. Beğeni ve yorumlarınızı yazmasanız da olur. Çünkü ben olacakları az çok tahmin edebiliyorum ancak biraz öz eleştiri de yapabilmek lazımdır diye düşünüyorum. Varsa özeleştiriniz yazın. Unutmayın; Yorumlarınız, unuttuklarımızı tamamlar.

Sevgiler..

Uzak Durman Gereken 8 Kadın Tipi
35
29
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş

 • Merhaba...

  Umursamaz olan insan tipi kadar insanın ömrünü başka ne yer bitirir ki. Ve böyle insan tiplerine denk geldikçe insanın siniri kat kat artıyor vede nedense böyle bu yönlerde kişiler denk geliyor, vede kusursuz dost arayan dostsuz kalır derler ya ha ben bir kadın olarak böyleyim ya da karşı cins denk gelirse üzülüyorum bu şanssızlık mı diyorum, böyle şeyleri dikkate almak insanın kesinlikle gözü açılıyor çünkü milyonlarca insan var kimisi iyi kimisi değil.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Genel değil zaten yorumlarımız. Tabi ki dört dörtlük insan yoktur ancak biz sadece fikir beyan ediyoruz. Açıkçası kesinliği yok anlattıklarımızın. Ancak tepkilere bakınca var gibi..

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3429
 • Virgülünden noktasına kadar doğru, kadınların çoğu buna bende dahil olmak üzere böyleyiz maslesef, özellikle 5. Tam ben içim kan ağlarken sinirden kudururken bile sevmediğim modumun düşük olmasını isteyenlere çok iyim derim
  Güzel bir bence olmuş emeğine sağlık🥳
  • stella04

   Bence zayıf olsak bile iyiyim demeliyiz özellikle sevmediğimiz insanlara karşı güçlü durmalıyız bu devirde herkes kötülük peşinde birbirinin acısından zevk alanlar var

  • Katılıyorum 🌸

 • yine mükemmel yazmışsın eline emeğine sağlık.
 • benkendall
  İlk defa bir bencede bu kadar kırıldım. Dengesiz olmam benim suçum değil yaradan böyle yaratmış. Elimden geldiğince mani olmaya çalışıyorum. Galiba bu yüzden yalnızım. :(
  Ellerine sağlık.
  • Üzülmeyin. Tekrar belirttiğim gibi genel değil zaten yorumlarımız. Tabi ki dört dörtlük insan yoktur ancak biz sadece fikir beyan ediyoruz. Açıkçası kesinliği yok anlattıklarımızın. Ancak tepkilere bakınca var gibi..

  • benkendall

   Yani bu dengesizlik durumunu hemen hemen bir çok yerde gördüm sende üzerine alınma sadece kendimle barışık olmaya çalışıyorum 😊

  • benkendall

   Emeğine saygısızlık etmek istemem yanlış anlama yani😊

  • Hepsini Göster
 • Bana da cok umursamaz diyenler olmustu... aslinda ilgini cekmediginden ya da sevmediginden bazi insanalr bu durumda durumu idare eder ayip olmasin diye bir yerden sonra da koyverirler bazi insanlarda idare etmez umjrsamaz dediginiz cogu insan da bu idare etmeyen tayfadir...
 • kediliçek
  Aynılarının erkek modelleri de mevcut. Bu "insanlar" mümkünse bize uzak olsun.
 • _ASİLYA_
  Yine güzel bir bence ve muhteşem tespitler emeğine sağlık 👏🏻
 • eresbosss
  kimsenin alınmasına gerek yok hep duymak istediklerini değil de duymak istemediklerini kaleme almışsın tebrik ediyorum güzel bir yazı yazmışsın ellerine ve emeğine sağlık
 • Sillage_
  Dominant bir karakterim ama karşımdakini değiştirmek ya da hayatını kısıtlamak gibi bir amacım hiç olmadı. Sorumluluklarını bilmesi gerektiğini hatırlatırım ara ara o kadar. :))
 • LavantaSevenHatun
  Oldukça açıklayıcı bir bence olmuş beğendim ellerinize sağlık. Beni hem cinslerimden uzaklaştıran hemen hemen çoğu özelliği toplamışsınız.
 • hakansert1
  Bunların hepsi bir araya gelse benle olan kadını yine yönetebilirim. Mesele kadının isteğini farklı isteklere çevirmek. Yapıyormuş gibi durup olayı farklı yere çevirip yönetmek. Kadın ister erkek de veriyormuş gibi yapmalı. İllaki bazı şeyleri vermeli o zaman ilişki yürümez :) Ama genel anlam da kadının gözünü boyamak lazım. İlişkiler oyun gibi kim iyi oyun oynarsa o kazanır
 • ISpectra07
  Hepsinde peşinde olduğum kadınlardan bir parça gördüm. Hiçbirinden uzak durmuyorum sıkıntı var yani.
 • Yangınçayıı
  Ahahahahahs ya bunların hepsi neden bende var
  bi görüş belirtemedim şu an
 • ɢɛʟinciӄ
  Ondan uzak dur bundan uzak dur geriye ne kaldıki sanki adam kalmadı sevecek.😂😂 eline sağlık.
 • reversengineer
  Elinize sağlık güzel bir yazı olmuş. Her madde birbirinden haklı 😁😍
 • Şekildi ler ve para gozler bırak çıkmayı evlenmeyi arkadaş edinesin gelmez
 • stella04
  Bunlar aşırıya kaçınca ilişki çekilmez kabul ama insanlar ara sıra böyle duygulara kapılabiliyo ve bi sıkıntıları olup belli bi dönemde davranışlarına sayılabiliyo dengesiz diye adlandırdığın o insanlar bazen karşısındaki insanı düşünüp hatta fazla ince düşündüğü için hata yapabiliyor
  İnce düşünmek başa bela bazen de biz anlayış göstermeliyiz bazen alttan almalıyız tabi bunun sınırı var ama bu davranışların hepsi herkes de var ben sevdiğim birinde bunlardan bazıları var diye ondan vazgeçmem onu kusurlarıyla kabul ederiz çünkü herkes kusursuzu sever önemli olan kusurluyu sevebilmek
 • sessizkaranlık03
  Güzel olmuş. Ha bir de para avcılığı yapmaya çalışan yeteneksizler var.
 • artıkpozitif6161
  Umursamaz kendini prenses olarak gören sadece kendini önemseyen kadınlar nefretlik
 • ezginur2
  Erkek tipinide yap ✌️😄
 • Şeymaşeval
  Peki hepsini saydınız geriye ne kaldı
 • Sedaaaaq
  Neden cikma telfi gelmedigini anladm;(
 • gbanshee
  Uzak durulmam gerekiyor jdjdkf
 • keyifmafyası
  Gold Digger maddesi de ekleyin.
  • Bencenin son paragrafında bir cümle kurdum. Yorumlarınız, unuttuklarımızı tamamlar. Değerli yorumlarınız bunun için var. 🙃

 • RubbieRolePlayy
  Ee normal kadın kalmadı piyasada. 😂
 • Yesimcik__
  Katılıyorum gerçekten doğru
 • mavibideniz
  Bencil kadınlar hiç çekilmez
 • benbendeğilimartık
  Çok doğru kıskanç olanlar, ve ilgi arsızlığı.
 • ErenEnd
  haha baya iyisin bu konuda (:
 • -irəm-
  O zaman hiçbi kadına yaklaşmamanız lazım
 • Denizdibindeinciiii
  Aynen öyle güzel paylaşım olmuş 😀
 • Alarasmin
  Süperr
 • Aşırı kıskançlık galiba en kötüsü
 • K__Li1983
  Aklınız varsa tüm kadınlardan uzak durun 😂
 • ölMÜşSünAQ
  en sevmediğim de ilgi manyağı olanlar
 • saffet4646
  Koç burcu
 • SnowHoundx
  Ben elendim kızlar siz devam edin. 😀
 • Sams7v
  Feministide ekle. Hadi dislike layın feministler.
  • Sams7v

   Aferin dislike lamışsınız emirlerime böyle itaat edeceksiniz işte feministler.

 • 5 numara ben olabilirm😁
 • Metamortan
  Çok kararsız olanlar çok yoruyor ya
 • Paragöz ise uzak durulmalı
 • doğan3856
  Tek kelimeyle kıskançlık
 • Hüseyin_33
  Doğru söylüyorsun eline sağlık
 • Saw89
  bunlar çıkınca kadında bşey kalmadı ki
 • Saf gibi duran kadınlar
 • οαφροδίτης
  8 numarayim malesef
 • Doktorbey34
  Umursamazlar
 • Gkey991
  8 değil her türlü kadın tipi
 • Lazoğluuuuu
  En tehlikeli si kendini kullandıran kadın
 • Evlikadınlariseverim
  çok haklısın
 • Mertçetinnnnn
  Bence parayı sevenden uzak duracaksın
 • akldkmy
  9. Su rehl olan kadın
 • Semih34night
  Uzun İlişki Mağduru
 • Gizli Üye
  Bazı davranışlarımızın karşıdan nasıl göründüğünü bilemiyoruz. Bayan okuyuculara kendisiyle bir yüzleşip sonrasında empati yapması gerektiğine bir ışık olmuş. Emeğinize sağlık makale gibi benceleriniz
 • Gizli Üye
  Mükemmel bir paylaşım😀
 • Gizli Üye
  Korkun bizden dbdbdhdbd
 • Gizli Üye
  güzel bir paylaşım.
 • Gizli Üye
  Güzel olmuşş
 • Gizli Üye
  Yine mükemmel bir bence olmuş
 • Gizli Üye
  Bi bence yazacak kadar siteye değer versem bunu yazrdm gerçekten helalke
 • Gizli Üye
  Hiç bir şeyi umursamayan kadın tipi benim fakat kendimi umursuyorum sadece insanlar için bir fedakarlık yapılmayacagının degersizlere boş kıymet biçilmiyeceginin farkına vardım artık herşeyi oluruna bırakıyorum ve umursamamızlık o kadar güzelki çoğu kadın böyle olmak ister çünkü kendisini aldatan birinin sırf seviyor diye salya sümükle peşinden koşan insanlar var eh umursamaz olunca hayatının tadını çıkarmaya devam ediyorsun 😄✌️not =umursamaz olun kimseyi takmayın.
 • Daha Fazla (3)
YÜKLENİYOR...