Erkeklerin Hoşlanmadığı 10 Kadın Davranışı

Leading_Leader
Hep kadınlara mı itici geleceğiz? Biraz da kadınlar bize itici gelsin.
Hep kadınlara mı itici geleceğiz? Biraz da kadınlar bize itici gelsin.

Erkeklerin uyuz olduğu 10 kadın davranışını işleyeceğiz bu gün de... Hanımlar beyler defterleri kitapları 15 dakikalığına bırakın ve yazdıklarıma odaklanın şimdilik. Her satırını iddia ediyorum sindire sindire okuyacaksınız. Dilerseniz başlayalım. Evet, başladık bile.. Dong!

1. Aşırılık

Doğal olma ile doğallığı birbirine karıştırmayın.
Doğal olma ile doğallığı birbirine karıştırmayın.

Aşırı savurganlık, aşırı giyinme ve aşırı maskülenlik hiçbir erkeğin hoşlandığı bir şey değildir şüphesiz.. Peki nedir bunlar? Aşırı savurganlık, ne kadar parası olursa olsun bunu har vurup harman savurma veya gereksiz yere harcamak gibi bir şey değil, olayın ta kendisidir.. Yani kendi parasını böyle harcayan acaba başkasının parasını ne yapar düşüncesine kapılırlar genelde ve haklıdırlar da... Aşırı giyinmeden kastımız da var mesela.. Pazara abiyeyle ve ilk buluşmaya resmi takım elbisesiyle gitmek gibi.. Aşırı maskülenlik de genelde doğal olduğunu düşünerek küfürlü konuşmak ve dobralığı abartıp ağzı salyalı sivri laflar sokmak da nefretimsi duygular yaratır ki bu da erkeklerin kadınlarda hoşlanmadığı davranışlar arasına girer.

2. Flörtözlük

İticilik, her iki cinste de olabilir.
İticilik, her iki cinste de olabilir.

Arkadaşlarıyla ya da herkesle aynı samimiyet derecesinde olmak erkekleri sıradanlaştırdığı hissine soktuğu için erkekler bunu flörtözlük olarak algılar. Mesela bir kadının birini arayıp, moruk gel de bir Pes atalım demesi bir kadın için olduğu gibi bir erkek için de iticidir.

3. Kronik Şikayet

Bir kadının itici olması doğallıktan gelen bir şey değildir.
Bir kadının itici olması doğallıktan gelen bir şey değildir.

Habire şikayet eden var, işini sadece şikayetle ya da ağlayarak halletmeye çalışan var. Eğer şikayetle halleden bir tip iseniz bu erkeklerin hiç hoşlanmayacağı, hatta kaçar adım uzaklaşabileceği kadın tipisiniz demektir.

4. Düşük Libido

Abazalıkla libidoyu da birbirine karıştırmamak gerek..
Abazalıkla libidoyu da birbirine karıştırmamak gerek..

Düşük libido, sadece erkeklerin değil kadınların da hoşuna giden bir davranış biçimi değildir. Libidosu düşük kadının yapabileceği en iyi şey Netflix'ten dizi seçip izlemektir. Bunu yadırgamıyoruz tabi ki. Asıl ifade etmek istediğimiz sadece hoşlanmıyoruz düşük libidodan. Düşünsenize; Cinsel anlamda ilk başlarda yanıp tutuşan kadına istediğini verdiğinizde bir anda libidosunun düştüğünü ve bunu bağıra bağıra farkettiğinizi.. Bu açıkçası benim de hoşuma gitmez.

5. Belden Aşağı Oynamak

Kadınlar iyi laf taşırlar, önemli olan meselenin kinciliğe dönüşmemesidir.
Kadınlar iyi laf taşırlar, önemli olan meselenin kinciliğe dönüşmemesidir.

Kadınlar, ara sıra erkeklerin yarasını eşelemekten hoşlanırlar. Yani erkekler en hoşlanmadıkları ne varsa hepsini yapan kadından mümkün mertebe uzak dururlar. Bir nevi enerji düşüren kadınları kastediyoruz. Başka bir deyişle kadınların kullandığı bir takım kozlar ve bunu oynayıp oynamayacağı düşüncesidir, belden aşağı oynamalarından kastımız.. Yani futbolda sarı kart, kasti durumda ise kırmızı kart durumları.

6. Kıskançlıkta Doz Aşımı

Kadınlar, iyi bir özgürlük kısıtlama uzmanıdır.
Kadınlar, iyi bir özgürlük kısıtlama uzmanıdır.

Yani biz size tabi ki kıskanmayın demiyoruz, hobi olarak gene kıskanın, fobi olarak krize de sokun bizi ama bu özgürlüğümüzü kısıtlayacak kadar da olmamalı. Yani belli orana kadar kıskançlığı anlayışla karşılarız ama bu hürriyet savaşlarına girerse sıkıntı..

7. Zeytinyağı Tekniği

Kadınlar haksız iken haklı çıkma uzmanıdır da ayrıca..
Kadınlar haksız iken haklı çıkma uzmanıdır da ayrıca..

Evet kızlar. Hemen kimya dersine dönmenize gerek yok. Ben olayı size hemen özetleyeceğim. Zeytinyağı sudan daha hafif olduğu için hemen yüzeye çıkar ve orada ben buyum, işinize gelirse der. Şimdi siz bunu ilişkilerinizde teknik ya da taktik olarak uygulayıp haksızken haklı duruma geçerseniz bu karakter abidesi aslan parçalarınızı ürkütür ve siz de sadece trip yapmak istemiştim demekle yetinirsiniz. Daha net bir ifadeyle erkekler, ben haklıyken nasıl haksız duruma düştüm derken bunun aslında zeytinyağı tekniğinden ibaret olduğunu öğrenmesi tabi ki geç olmayacaktır. Yani uzaklaşması buna delalettir hanımlar, bizden söylemesi..

8. Fazla Boş Zaman

Bir kadın, timsah gözyaşlarıyla ejderha besleyecebilecek kudrete kesinlikle sahiptir.
Bir kadın, timsah gözyaşlarıyla ejderha besleyecebilecek kudrete kesinlikle sahiptir.

Hobileri, zevkleri, kitap okuma alışkanlıkları ya da bir dikiş nakış yapmak, yemek yapmak gibi alışkanlıkları yoksa bu kesinlikle bir erkeğin hoşlanmadığı bir kadın tipidir. Kadın ya da erkek kim olursa olsun hiçbir kişilik fazla gereksiz zamana sahip boş karakterleri sevmez. Hiç bir şeyi yoksa mutlaka bir ejderhaya sahip olmalıdır. En azından ilgi çekicidir değil mi?

9. Bakımsızlık

Bakım yapmak, kendini sevmektir.
Bakım yapmak, kendini sevmektir.

Şimdi hayvanın ya da kadının veya erkeğin bakımsızı da olsa herkese itici gelebilir. Hiçbir erkek solmuş dudak ya da çapaklı göz veya yarım oje sevmez. Bir kadın da ensesi kıllı erkekten haz etmeyeceği gibi erkeklerin de kadınlardan yana hoşlanmadığı bir takım kriterler de olabilir. Bunu yadırgamayın. Yani bir şeyi ya tam yapın ya da hiç yapmayın, şekliniz veya namınız yürüsün en azından. Zira ne oldum değil ne olacağım atasözüne sadık kalalım hepimiz için...

10. Sonsuz Mesajlar

Samimiyet, gösterişin baş düşmanıdır.
Samimiyet, gösterişin baş düşmanıdır.

Bitmeyen kalpler, çiçekler, böcekler ya da anlamsız asık suratlar derken her erkekte bir zaman sonra dozaşımına uğrar ve sıkıcı gelmeye başlar. Gün boyu 10 tane seni seviyorumlu mesajlar atacağınıza 10 kaplan gücünde seni seviyorum demeniz kâfi gelecektir bence.. Çünkü erkekler samimi davranışa düşerler. Kadınların aksine az olsa da tam olsun düşüncesine tav olurlar. Aksine diyorum çünkü çoğu kadınlar samimiyetten dem vursalar da gösterişe bayılırlar. İşte tam da bu konu anlaşılmadığı için yaşanıyor bu tarz enstantaneler.

Herkese mutlu günler.
Herkese mutlu günler.

Bir bencemiz de burada bitti. Umarız sürçi lisan etmemişizdir. Benzeri yazılarımızın devamını istiyorsanız akılcı yorumlarınızı bekliyoruz. Unutmayın; Yorumlarınız unuttuklarımızı tamamlar.

Sevgiler.

Erkeklerin Hoşlanmadığı 10 Kadın Davranışı
34
36
Görüşünü yaz
Kapat

En İyi Erkek Görüşü

 • korman
  Ben kendı adıma kadında begenmedıgım noktaları ıfade edecegım tabıkı bu herkese göre degısır.Öncelıkle bakımsız olmamalı sonra zekı olmalı dedıkoducu olmamalı en önemlısı naıf ve uysal olmalı aşırı agresıf bır kadın popülasyonumuz var yanı kendı gölgesıne bıle benı nıye takıp edıyorsun dıye sataşacak popülasyonda kız sayımız cok fazla hatta ben bunu uzun suredır kendı capımda düşünüyorum nıye turk kızımız kadınımız bu derece agresıf ve dengesız dıye cunkı cıdden normal degerlerın uzerınde bır oran var ve psıkolojık ruh hallerı bulundugu ortamlarıda etkıleyerek negatıflık yayılıyor ortama bende işverenım ve asla asık suratlı eleman almıyorum ama bu demek degılkı herkese gülsün boncuk dagıtsın. Dün bır parfumerıcıye gıttım deodarant alacaktım kıza bır sey sordum sormasaydım daha ıyıydı hem maskesı yok yuz ıfadesınden tutun konusmasına kadar tum magazaya negatıf enerjı sacıyor sonra baska bır kız geldı dedım arkadasın hep böyle enerjıkmıdır nasıl yanı dedı ben sızın patronunuzun yerınde olsam böyle bır elemanı depoda bıle çalıstırmam cunkı kızın yüzüne baksan 20 yıl işlerın ters gıder o derece negatıf enerjı yayıyordu ınsan ilişkılerıne yonelık bır işe uygun degıl finalde ben urun almaktan vazgectım cıktım gıttım. Fınalde kadın buram buram kadın kokmalı durus ve karakter olarak
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

3435
 • eline sağlık iyi hoş güzel yazmışsın da erkekler genel olarak Türk kadınından hoşlanmıyor..😂

  biz amuda da kalksak havada ağzımızla kuşta tutsak rus yalakası Türk erkeği kezban ilan ediyor hepimizi.. d

  nankörler nankör sdlfk
  • Kezbanlar için de bir şeyler karalayacağım elbet. İçin rahat olsun. 🤭

 • ginnywsly
  Yazdığın insanlar gerçekten çekilir gibi değil. Ama kafamda deli sorular. Neden böyle kızların hepsinin sevgilisi var. Çevremde böyle olan kaç kız varsa hepsinin ilişkisi var. Madem hoslanmiyorlarsa neden çıkıyorlar
 • En çok aşırılığa ve kıskançlığa hak veriyorum. Bir şeyi de abartmasak olmaz. Ufacık şeyleri büyütüp kıskançlık yaratıyoruz, ilişkinin sonunu kendi ellerimizle hazırlıyoruz.
 • Bir de kesinlikle kapris eklenmeliydi. Bazıları dünya kendi etraflarında dönüyor sanıyorlar ya, çok gıcık bir durum.
 • IAmarPresterAen
  Evet hepsine katılıyorum hocam emeğine sağlık
 • Depresif-_-Polyanna
  Hımm pekii bunlara göre davranıcaz onlarda bize tapıcak mı😂
  kendim olmayı seviyorum ,, sevmezsee sevmesin😂
  taktik sevmiyorum 😭😂
 • mervems91
  Bazı kızlar dozu ayarlayamıyor anaç tavırlarıyla erkeği boğuyor. 🤦🏻‍♀️
  • Evet, unuttuğumuz bir detaydı. Anaç olmalarından ötürü çoğu davranışları. Katılıyorum.

 • Musti423
  Bana söyleyecek pek başlık bırakmamış.
  Söyleyeceklerim bu maddelerin içinde varmıydı bilemiyorum ama yine de yazayım.
  1- Kendini birşey sanması: Yani bulunmaz hint kumaşı modu. Tepeden bakma.
  2- Söyledikleriyle yaptıkları aynı olmayanlar: Düzgün adam ararım deyip, nerede arkadaşlık edilmeyecek kim varsa özellikle onları bulurlar.
  3- Kendilerini erkekler ile eşit görürler ki bu yaratılışa aykırı.
  4- Bi de kendi kafama göre takılırım, bana kimse karışamaz modu.
 • cicimod
  haha: 'Çünkü erkekler samimi davranışa düşerler'. Samimiyetsizliğin abidesine dönüşmüş erkekler samimi kadın arıyor. Samimi kadın çabuk sırtlanların avı oluyor çünkü, bu olabilir... 'Bitmeyen kalpler, çiçekler, böcekler ya da anlamsız asık suratlar' ı da en çok sanalcı erkekler kullanıyor hem de kaç kadına birden. :D Hayırlı kandiller!
 • Kimsesizbirhiç
  ellerine sağlık güzel yazmışsın.. biz kadınlar erkekte gördüğümüzü yaparız yani bunları yapmak için erkekte de görmemiz gerek diye düşüncelere gireriz.
 • Meczupbiryazar
  Güzel bir bence👍🏻 birde ek olarak sanırım kadınlarda bulunan eskiye dair hiç birşey unutmama bunun sürekli ilk günkü tazeliğini koruyarak gündeme getirilmesindende şikayetçidir genelde erkekler 🤷‍♀️🤔
 • pembeodaboyasi3
  Güzel yazı olmuş eline sağlık. 8. Davranışa sahip birini daha önce hiç görmedim ama.
 • tarlabaşıperisi
  Hiçbir şekilde memnun olmamaları peki ahsjdj ellerine sağlık 🥳
 • Sams7v
  Evet tam ihtiyacım olan bir yazı. 6 numara çok kötüya.
 • Zehirlisarmaşıkk
  5. Maddeyi çok anlayamadım ama çok yerinde bir bence olmuş tebrikleri
 • lastcomert
  Kesinlikle katılıyorum 👍 güzel Bence olmuş tebrikler... 👏👏👏
 • Tözel-Harekatçı
  İyi de kızlar da rahatsız olur bunlardan. Bu davranışları erkekler de sergiliyor.
 • bi_soran
  Çok güzel çalışma olmuş ama hepsi doğru bütün kadınlar olmasada bir çoğu böyle bazı şeyleri gereksiz abartıyorlar.
 • fafur
  Düşman başına. 10 maddenin 10 una sahip olanlar var.
 • Para istiyolar ya gereksi yere ona ayar oluyorum ihtiyacin varsa soyle ama ihtiyacin yokken ayip
 • xMeLiH
  @ballıhardall güzel bence olmuş sence doğru mu pekii?
 • Gul_bahar
  Lipido disinda bunlari bende sevmiyorum. Simdi erkrk miyim ben normal bunlar. Akli olan zaten sevmez.
 • cemkutri
  Hep hediye beklemek eklenebilirdi bence. Memlekette önemli gün ve geceler hiç bitmiyor ki, doğum günleri vs. falan daha saymıyorum.
 • Nedememgerekiyor
  Düşük libodo erkeklerde de var ve nu büyük bir sorun bana göre..
 • HerhangiBireyy
  çok fazla erkek kankası olması da aşırı rahatsız edici.
 • 35likvotka
  ruhunda az piçlik olmalı malum hayat zaten skıcı ve biz barbie bebek aramıyoruz yani aramıyoruz
 • Hm1234
  Seven herşeyiyle sever. Sevmek istemeyene bahane çok.
 • Naxos
  Kimin umrunda onların neyden hoşlanıp hoşlanmadığı. Onların istediği belli. İçin alıyorsa ver onu köpeğin olurlar. Davranis ne ki?
 • findom
  Birinci maddede maskülenlikten bahsederken hata yaptığını düşünüyorum çünkü o maskülenlik değil, direk kabalık.
 • kediliçek
  Aynılarını biz de erkeklerde sevmiyoruz.
 • senaozer
  Trip atılmasını da sevmezler
 • Attarlıkadın
  Teşekkürler 😊
 • gencoyun-135
  Kıskançlık geldi ilk önce aklıma
 • Emeğine sağlık
 • Emeğine sağlık başkan.
 • Jokerr_21
  ellerine sağlık yine çok güzel bi bence olmuş
 • Erotltp
  Haklısın da. Erkeklerle uğraşılmaz neyse
 • Neyimbenmayki
  Emeğinize sağlık. Her bir madde çok doğru 😁
 • Darlayan
 • SonDişBükücü35
  Faydalı bir bence teşekkürler.
 • Ks_Simülasyonuna_H_g
  Yarım oje değil yarım tırnaktan kaybettik 😔 tüh
 • kanatsızmaceracı
  Çok da umrumuzdaydı
  • Rawad_dem

   bunu yazacağına adama destek versen. bu kadar yazmış emek var

 • unpredictable06
  Aman 4 4lük olunca da yine şikayetçi olurdunuz...
 • Etipuffkarışık
  Hepsi ben sjsj
 • roJ49
  Bilgiler için teşekkürler 👍
 • CinoSEVERR
  Çocuk taklidi nefret ederim
 • suunmxv
  Doğru bilgi
 • AdilOlmayanYıldırım
  evet yerinde tespitler
 • Eline sağlık.
 • reltinbas
  Ekleme yapılabilir yazdıkların doğru
 • Damızlık_Erkek
  Havalı şımarık kızları da sevmiyorum
 • Sadiaksoy
  iki tarafta dikkat etmeli bence
 • ByNarKo
  evet oldukça doğru
 • ibra35
  Doğru çok güzel bir yazı olmuş.
 • MrXSnowden
  Egoistlik var en önemlisi
 • aşkınyolu0106
  Bence önyargılı olmaları
 • blackhunterx
  ellerine emeğine sağlık
 • yagizy
  Haklı olmuş beğendim
 • Mervebbbs
  Ahahahah çok doğru olmuş
 • Sweetbutpysco
  Hepsine katılıyorum
 • Daha Fazla (9)
YÜKLENİYOR...