Bu Kış Konfor Ve İpeksi PÜRÜZSÜZLÜK Bir Arada!
Kapat

Evren ve Enerji: Ruhsal Bağlar

_Lord

Evren ve Enerji

İçinde bulunduğumuz evren temelinde tamamen saf enerjiden oluşur. Saf enerji alt dallara ayrılır. Örneğin saf element enerjisi temelinde saf enerjinin bir parçasıdır. Saf element enerjisi elementleri oluşturur, örneğin ateş elementi gibi gibi.

Hakikat ruhunuzda gizli.
Hakikat ruhunuzda gizli.

Ruhsal bağlar, Ruhsal bağlar nedir?

Ruhsal bağlar birbiriyle bağlantılı duyguların oluşturduğu bir iletişim yoludur. Kişi aurasına başka bir auranın bağlantısını alır. Bu bağlantı yoluyla düşünceler, duygular, hisler, konum bilgileri, kişinin ruhsal hali (delta, alfa, beta, teta, gama) gibi bilgileri aktarabilir, hissedebilir.

Birisine ruhsal olarak bağlanmışsanız o kişi acı çektiğinde siz de aynı acıyı çekersiniz (sol elini kestiğinde sol eliniz kesilmiş gibi hissedersiniz örneğin). Ruhsal olarak bağlanmış ve eğitimini almışsanız bağlandığınız kişiyle zihinden zihine konuşabilirsiniz. Kişinin uyku halini yani delta, alfa, teta, beta durumlarını hissedebilirsiniz ne zaman uyandığını ve uyuduğunu hissedersiniz.

Ruhsal bağlar nasıl kurulur? Hangi türleri vardır?

Ruhsal bağlardan 3 tanesi modern çağda sıkça görülebiliyor. Aşk(sevgi) bağları, İkiz kardeş bağları ve Aurasal bağlar.

Aşk ( sevgi ) bağları:

Birisine aşık olmuşsanız ve sevginiz oldukça yüksekse sevgi duygunuz o kişiye bağlanır ve ruhsal bağ kurulmuş olur. (Gerçek aşk işte )

İkiz kardeş bağları:

Tek yumurta ikizi olduğunuz bir kardeşiniz varsa bu bağ doğuştan kurulur, her zaman hissedilemeyebilir. Genel olarak sevgi duygusu ile sıkça bağ kurulur. Başka bağlarda var ancak işinize yaramaz ve karışık bilgilerdir onları es geçiyorum.

Aurasal bağlar:

Gün içinde etkileşimde bulunduğunuz, konuştuğunuz veya göz teması kurduğunuz kişilerle kısa süreli bir bağlanma yaşarsınız, bu kişi aurasında negatif veya pozitif enerji taşıyorsa bunu hissedersiniz. Örneğin birisiyle konuşurken boğuluyor gibi hissediyorsanız auranızda enerji çakışması olmuştur. Negatif enerji taşıyorsanız karşıdakinden pozitif enerji almışsınızdır ve içinizde daralma olur, pozitif enerji taşıyorsanız da aynı durum.

Yaşam enerjilerinin birleşmesi ve daha büyük bir güç oluşturması.
Yaşam enerjilerinin birleşmesi ve daha büyük bir güç oluşturması.

Aşık olduğunuz birisi varsa tek taraflı olarak o auraya bağlanabilirsiniz. Durduk yere acı geliyor veya hislerinizde değişiklik oluyorsa aşık olduğunuz kişiye birşeyler oluyordur. Aşk kutsaldır. Aşktan gelen güç sizin yaşam enerjinizi besler. Çift taraflı olarak duygusal bağlantınız varsa oldukça yüksek bir güç hissedeceksiniz.

Unutmayın aşk emek ister. Bu bağları kurmak için yıllar almanız gerekebilir (enerji ile uğraşmıyorsanız) ...

Evren ve Enerji: Ruhsal Bağlar
1
5
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • ilahiyatci-teolog
  Peki din kardeşliği ,

  Müminler tek bir vücud gibidir , birinin bir yeri Ağrı'da bütün vücut hisseder , hadisi de var ,

  Bu bağlamda da bu ruh bağı olur mu
  Görüş hala geçerli mi?
  • _Lord

   Ordada bahsettiğim gibi ruhsal bağlar auraya bağlantı ile oluşur , bu hadis müminlerin arasında sevgiyi göstermiş.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

14
 • Güzel bir bence olmuş. Teşekkürler
 • Güzel bir bence olmuş. Teşekkür ederiz.
 • ugur3432
  Inanmiyorum bu tur şeylere
 • Gizli Üye
  Bu güzel paylaşım için teşekkürler. Müziği açıp zevkle okudum ilgi alanıma giren konu.https://www.youtube.com/embed/Zd0LUXdqzdA
 • Gizli Üye
  Ruhsal bağlar önemli.
YÜKLENİYOR...