Bu Kış Konfor Ve İpeksi PÜRÜZSÜZLÜK Bir Arada!
Kapat

Burcuna Göre 'Selena' Dizisinde Sen Kimsin?

Selena Karakterleri

-Se-le-na=Selena! Selena!

+Selam kızlar!

Bu repliği hatırlamayan yoktur. Ah ben çok net hatırlıyorum. Hala da izliyorum🤭 Tüm bölümlerini ezbere bilsem dahi izlerken aklıma şöyle bir şey geldi. Selena'daki karakterlerin burçları olsaydı ne olurdu acaba diye düşündüm🙉 Ve kendi kafamda kurduğum burçları yazdım. Eksik olan karakterleri siz tamamlayın😉 Selena karakterler aşağıda yazıyorum.

Selena dizisi karakterleri

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

1. Selena - Terazi

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

İyilik meleğimiz Selena ile başlayalım. Hep iyilik için savaşan ama Kıvılcım ile Aslı'ya ders vermek için arada kötülüğe bulaşan meleğimiz😂 Burak'tan başkasına yan gözle bile bakmadı şimdi Allah var🤷‍♀️ Aşkına sadık, tatlı dilli ama zeki, hafif sinsi. Aklıma tek bir burç geliyor; Terazi!

2. Selin - Yengeç

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Ozan'ın göz bebeği kızıl kızımız. Anaç bir karakter, bir abla. Sevimli diyemeyiz çok esprili de değil🙄 Kıskanç diyebiliriz. Hayvanlarla konuşabiliyor, onlarla iyi anlaşıyor. Nerede ne yapacağını bilen bir karakter. O bir Yengeç kadını!

3. Leyla - Oğlak

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Yerine göre tatlı yerine göre Asi. Kıvılcımı laflarıyla köpürten, Asi karakterimiz. Ortamda espri yapan tek karakter denebilir veya kızlar arasında. Mizahi bakımdan gelişmiş bir karakter. Tabi bazen hatalara düşebiliyor. Bir bölümde Selena'yı ispiyonlayıp zor duruma sokmuştu hatırlarsanız 😒 ama yine de hatalarından ders çıkaran bir karakterdi. O tam bir Oğlak kadını!

4. Burak - Balık

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Özdemir Asaf düşkünü, şiirle yatıp şiirle kalkan, kibar, nazik, beyefendi. Şiirleriyle kız düşüren bir karakter😳 Kız düşüren fazla oldu Selena'yı düşüren diyelim🤭 Sıcakkanlı, sadık, az biraz duygusal bir karakter. O tam bir Balık erkeği!

5. Aslı/Kıvılcım - Aslan

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Kibirli, kendini beğenmiş, burnu havada, para düşkünü iki karakter. Şeytan tüyünün muhakkak olduğuna inandığım iki karakter😈 Hep akıllarına eseni yapıp asla yanlışlardan ders çıkarmayan, Ekrem'in zayıflıklarından faydalanan dobra karakterler. Onları Aslan burcundan başka bir burçla bağdaştıramadım.

KIVILCIM
KIVILCIM

6. Hades - İkizler

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Kötülüğün iflah olmaz Prensi Hades! Zeki, ukala, kendini beğenmiş Selena'ya yenik düşse dahi kötülük yapmaktan asla vazgeçmeyen sinsi Hades. Her zaman daha iyisi isteyen elindekiyle asla yetinemeyen bir karakter. O tam bir İkizler Erkeği!

7. Fitnat - Akrep

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Açık sözlü, çıkarcı, iflah olmaz bir aşık. Olduğu bölümler boyunca asla Burak'dan asla vazgeçemeyen, Selena'yı deli gibi kıskanan, onun sırrını bilen ama derdini kimseye anlatamayan, hafif kaçık.. Hatta baya baya kaçık bir karakterdi o. Platonik aşkını yıllarca sürdüren ve asla vazgeçmeyen, pes etmeyen karakter.. O tam bir Akrep kadını!

8. Ozan - Yay

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Selena dizisi Ozan kibar, romantik, kıskanç. Sadık olduğunu düşünmediğim bir karakter. Sınıfa yeni gelen kızlara her zaman düşen bir karakterdi açık olmam gerekirse😒 Sempatik, tatlı bir karakter. O tam bir Yay erkeği!

9. Zülfikar - Boğa

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Zülfikar Selena dizisinde Tophaneli ağır ağabey Zülfikar. Bir oturuşta iki ekmek gömen göbekli minnoş🤭 Ne kadar kaba görünse dahi her zaman yufka yüreği ile dikkat çeken karakterimiz o bizim. Boğazına düşkünlüğü gelir direkt aklıma ne zaman onu düşünsem. O yüzden aklıma direkt Boğa geldi.

10. Müstesna - Koç

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

İsmin ne dedi söyleyiverdim Müstesna Müstesna, birden ben ona kalbimi verdim Müstesna Müstesna. Keçilerine bir türlü sahip çıkamayan pamuk kalpli, yufka yürekli bir o kadar da merhametli, az biraz inatçı ama anaçlığını hep konuşturan canımız, Müstesna teyzemiz! O tam bir Koç kadını!

11. İremsu - Başak

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Her sezon şekil değiştiren ama içi her zaman kötülük dolu uyumlu kızımız. Her zaman ikinci planda kalan ama bundan hiç gocunmayan veya belli etmeyen, baya baya sinsi bir kadın karakter. Erdem'e aşık ama Kıvılcımla dolaşmaktan bunu hep unutan bir karakter. O bir Başak kadını!

12. Pandora - Kova

Burcuna Göre Selena Dizisinde Sen Kimsin?

Kötülüğün kraliçesi. Özgürlük olmak için her şeyi yaptı ama bir kutuya hapsedildi. Onun tek hayali özgür olmak ve dilediğince kötülük yapmaktı. Dobra bir karakter, boyunduruk altında yaşamaktan nefret eden, emir almaktan hoşlanmayan karakterimiz. O tam bir Kova kadını!

Umarım beğenirsiniz millet! Ben yazarken aşırı eğlendim. Çok zevkli geçti. Bu arada kötü karakterlerle buluşturmuş olduğumu burca sahip kişiler lütfen alınmasın😅 Çünkü ben baskın özelikleri buluşturdum. Biraz da mizah kattım. Yani alınmayın aman ha! Bu arada sizin de eklemek istediğiniz karakterler var ise yorumlara bekliyorum👇 Unuttuğum veya bilerek yazmadığım karakterler mevcut yani. İyi okumalar🥰

#Birhayalimvargibi

Burcuna Göre 'Selena' Dizisinde Sen Kimsin?
6
7
Görüşünü yaz

En İyi Erkek Görüşü

 • Kıvılcım kaldı ya nefesimi tutarım bak 😶
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Ben Selenayım ne güzel 😄🙈😇
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

65
 • Tabiki başrol 😎😂 Selena 😂😂😂
 • çarliabinizzz_
  Hades benim kankam çok severim kendisini Ne günlerdi ya :D Emeğine sağlık :)
 • theDeveloper
  Şu ikizler burcunu gömmediğiniz bir gün yok mu :D Ne yaptı bu burç size :D
 • Resull25
  cidden mi selin olmamalıydı ya fsdfdsf
 • αtҽιst
  ozan çıktım ıglcbcbx
 • Selena terazi 😊
 • arzumdeyirkii
  Yükselenime gore kendimi hades yaptim :sdfsd
 • Alsuela
  4 Burak -Balık.😄
 • GezegenAdam
  fitnat çıktık hamua goyum D:
 • Gizli Üye
  Hades iyidir. :D
 • Gizli Üye
  Kıvılcım mı? :D
YÜKLENİYOR...