Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 22 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Yeni haftada güneş, "Aslan" burcuna geçmişken bakalım burçları neler bekliyor? ;)

Koç

Bu hafta Koçların odak noktası yeni keşifler olacak. Bu süreçte gündeminizde, evinizle ilgili konular var. Evinizi tadilattan geçirebilir, dekorasyonla ilgili bazı değişiklikler yapabilir veya kendinize bir ev arkadaşı bulabilirsiniz. Ev tadilatı yaptırmadan önce hem dekorasyon, hem de uygulama alanında neler yapacağımızı iyi bir şekilde belirlemeliyiz. Özellikle bu kapsamda örnekler incelemek, ilham verici görsellere göz atmak bizlere fikir verecektir. Önümüzdeki günlerde yaşayacağınız yeni deneyimler size hiç olmadığı kadar iyi hissettirecek. Bunu değerlendirmeli ve artık mutlu olmaya çalışmalısınız.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 22 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Boğa

Bu hafta Boğaların odak noktası heyecanlı deneyimler olacak. Bir süre önce rafa kaldırdığınız yaratıcılıkla ilgili bir konunun üzerine gitmek iyi olabilir. Hem kendinizi mutlu edebilir hem de yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Hayal gücünüzün sınırsız olduğunu unutmayın ve fikirlerinizin peşinden gidin. Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, çevrelerinde hedeflerine odaklanmış, benzer görüşlü kişilerle bir araya gelerek işbirliği ve fikir alışverişi yapmalarıdır. Bu şekilde hem motivasyonunuzu arttırabileceğinizden hem de iyi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz. Şansınız çok açık.

İkizler

Bu hafta İkizlerin odak noktası arkadaşları ve sevdikleri insanlar olacak. Bu dönemde ev ve aileyle ilgili konular ön plana çıkabilir. Sevdiğiniz kişilerle birlikte evde vakit geçirmek, aile toplantılarına katılmak sizi çok mutlu edebilir. İlişkisi olmayan İkizler birine aşık olabilirler. Burcunuzun romantizm alanı öne çıkıyor. Sevdiğiniz kişiye sırılsıklam aşık olduğunuzu fark edebilir ve onu şımartmak için her şeyi yapmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda eğer ilişkinizde ufak tefek pürüzler varsa, üzerinde çalışmak için en doğru zaman. Çünkü tam olarak, çabalarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz.

Yengeç

Bu hafta Yengeçlerin odak noktası yoğun günlük rutinleri olacak. Yeni bir sağlıklı beslenme ve egzersiz rutinini uygulamak için kendinizi güçlü ve motive olmuş hissedebilirsiniz. Siz bir adım attığınızda, bir sonraki adım için daha çok istekli olduğunuzu fark edebilirsiniz. Dengesiz beslenme, spor eksikliği, düzensiz uyku ve stres sağlığımızı ve zihinsel sakinliğimizi etkiler. Bu da düşünce dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaratabilir. Yaşam kalitenizi artırmak için sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeniz olmazsa olmazlardan. Bunu aklınızda tutmalı, ona göre davranmalısınız.

Aslan

Bu hafta Aslanların odak noktası hayalleri olacak. İlişkilerinizde, arkadaşlıklarda derinliğe önem veren ve yüzeysel ilişkilerden hoşlanmayan bir kişisiniz. Bir arkadaşınızla aranızdaki manevi bağ, size büyük bir huzur ve neşe getirebilir. Arkadaşlarınıza daha çok vakit ayırmaya çalışın. Hayatın karmaşası içinde bu size zor gelse de, gerçek bir dost her zaman gününüzü güzelleştirebilir. Ayrıca hayallerinizi gerçekleştirme fikirlerinizi de asla bir şeyleri ertelememelisiniz. Hayallerin ve hedeflerin insanı ne kadar mutlu ettiğini düşünün, hayatınızın amacına odaklanın.

Başak

Bu hafta Başakların odak noktası yatırımları ve maddi konular olacak. Size verilen görevleri hızlıca tamamlamak istiyor olabilirsiniz. Ancak hızlı olmaya çalışırken istenmeyen durumlar yaşanabilir. Sizin de insan olduğunuzu, süper kahraman olmadığınızı hatırlamalısınız. Atalarımız “vakit nakittir” derken, kendi zamanları için doğru bir önermede bulunuyorlardı. Belli bir ustalık ya da alışkanlık gerektiren işler için ne kadar zaman ayırırsanız o kadar verimliydiniz. Oysa günümüzde, verimlilik konusunda dikkat ve enerji, zamandan çok daha etkili. Bunu aklınızda tutmanız gerekli.

Terazi

Bu hafta Terazilerin odak noktası alınacak kararlar olacak. Cazibeniz ve karizmatik gücünüz oldukça yüksek. Toplu buluşmalarda herkes sizi de görmek istiyor, sizinle bir araya gelmek istiyor. Bu gücünüzün farkında olun. Fikir babası olduğunuz bir ürünü veya hizmeti hayata geçirmek için çok istekli olabilirsiniz. Ancak bunu şu aşamada yapmak biraz erken olabilir. Bazen sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek ve ilerlemek için biraz daha sakin olmanız gerekli, acele etmemelisiniz.

Akrep

Bu hafta Akreplerin odak noktası değişiklikler olacak. Bu süreçte sizin için sosyalleşme, yeni kişilerle tanışma bir öncelik olabilir. Çekiciliğiniz ve uyumlu kişiliğinizle birçok kişinin tanışmak, sohbet etmek istediği isimlerden birisiniz. Yeni tanıştığınız biriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, kendisine yönelteceğiniz basit ve eğlenceli sorularla geçmişi ve karakteri hakkında fikir edinebilirsiniz. Ancak ilişkisi olan Akreplerin arkadaş ortamlarında biraz daha dikkatli olması ve sevdiklerini üzecek adımlar atmaktan özellikle kaçınmaları gerekiyor. Kimsenin kalbini kırmadan yaşamalısınız.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 22 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Yay

Bu hafta Yayların odak noktası aşk ve mutluluk olacak. Gelirinizi artırmak istiyorsanız, içgüdülerinize güvenmenin tam zamanı! Kendi iç rehberinizi takip ederseniz, bereketli kararlar verebilirsiniz. Bütün bildiklerimizi, hissettiklerimizi, tecrübelerimizi bir araya getirerek karar verme sürecine girdiğimizde, mükemmele en yakın olan sonucu elde edebiliriz. Bu nedenle karar verme aşamasında içgüdülerimizle hareket etmemiz, çoğunlukla doğru sonuca ulaşmamıza yardımcı olacaktır. Siz de içgüdülerinize güvenin. Aynı zamanda önümüzdeki günlerde aşk ve mutluluk konusunda şansınız açık olacak.

Oğlak

Bu hafta Oğlakların odak noktası alacakları haberler olacak. Önümüzdeki günlerde çok önemli haberler alacaksınız. Bunları sakin şekilde karşılamalısınız. Aynı zamanda kendinize koyduğunuz hedefleri gerçekleştirmek için hem gereken motivasyona hem de ilham gücüne sahipsiniz. Yeni bir projeye başlamak veya mevcut bir projeyi tamamlamak için harika bir dönem. Herhangi bir işi başarmak için, planlama yapmak ve bilinçli adımlar atamak gerekir. Hedefiniz yolunda karşınıza çıkabilecek engelleri ve zorlukları bilmeniz gerekir. Bunu unutmamalısınız. Yakında karşınıza fırsatlar çıkacak.

Kova

Bu hafta Kovaların odak noktası yaratıcı konular ve rahatlama olacak. Kendinizle yüzleşmeniz gereken konularla ilgili bir öz eleştiri yapabilirsiniz. Bunun sonrasında, pozitif yönde bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Ruhani bir yolculuğa çıkacağınız bu dönemde meditasyon yaparak farkındalığınızı arttırabilirsiniz. Hayatla kurulan bağları güçlendiren meditasyon, aynı zamanda bağların koparılmasına da olanak verir. Geçmiş sayfaları kapatmak konusunda oldukça hevesli bir döneme giriyorsunuz. Geçmişe takılı kalmak yerine artık geleceğin size sunacağı fırsatları dört gözle bekleyeceksiniz.

Balık

Bu hafta Balıkların odak noktası kariyer ve eğitim konularında alınacak kararlar olacak. İş yaşamınızda oldukça üretken bir dönemdesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni ve yaratıcı fikirler ortaya koyduğunuz yoğun günler sizi bekliyor. Oldukça aktif ve yoğun bir süreç geçirebilirsiniz. Çalıştığınız sektörle ilgili yeni insanlarla tanışabilir ve yeni işbirlikleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda parasal konularla ilgili şansınızın döndüğü ve iyi haberler alacağınız bir dönem olabilir. Aldığınız risklerin sonucunda, olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Yoğun geçen günlerinizden sonra kısa da olsa bir seyahat planlayabilirsiniz.

Bu Hafta Bizi Neler Bekliyor? İşte 22 Temmuz Haftası Burç Yorumları
6
4
Görüşünü yaz

Senin Görüşün Nedir?

En İyi Erkek Görüşü

 • AlexxMurphy

  Vay be karizmatik olacak mışım bu hafta. Elinize sağlık.

  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Beh-râm

  İstemesemde kırılan kalpler varmış

  Görüş hala geçerli mi?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

35
 • Nightwalk35

  Bugün benim doğum günüm 🥳

 • dogukanuygun

  🤔 ilginç

 • Selimpasa

  Eline sağlık

 • Eline sağlık rahatlama olacak.

 • labirentiiiwolfff

  teşekkürler iiyi yorumdu :)

 • Fena değil eline sağlık

 • Yengeç 😊 teşekkürler

 • Aslanlar bir +1

  ellerine sağlık xd

YÜKLENİYOR...