İbo Show'un tarihi olayı: İbrahim Tatlıses'in Yıldız Tilbe'ye yaptığı şey zorbalık mı?

nildatt
Son günlerde gündeme gelen İbo Show videosunu görmüşsünüzdür. İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe'nin ses tonları farklı olduğu için bir sürtüşme yaşanıyor. Sizce, İbrahim Tatlıses Yıldız Tilbe'yi küçümsüyor mu? Yoksa daha rahat söyleyebilsin diye mi tonu değiştiriyor? Eğer amacı küçümsemekse cevabını almış demektir. Siz ne düşünüyorsunuz? 🙄

Mansplaining: Bir erkek tarafından bir kadına, küçümseyici veya büyüklük taslayan bir biçimde davranmak.
Evet, Yıldız Tilbe cevabını vermiş
Hayır, sadece yardımcı olmaya çalışmış
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
İbo Show'un tarihi olayı: İbrahim Tatlıses'in Yıldız Tilbe'ye yaptığı şey zorbalık mı?