İnstagram da hikaye gizleyenleri görme?

Arkadaşlar şimdi instagram da birisi sizden hikayelerini gizlerse onu görmeniz mümkün ana sayfada onun hikayelerini göremezsiniz ama onun profiline girerek görebilirsiniz deneyin bizzat ben buldum 😂😂

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Benden kimin gizledigini nasil bulucam bide onu bul 😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet gizleyenler görülüyor biliyorum :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Gizleyeni nasil bulursun profiline girdiginde one cikanlar varsa saha onceden onlari gormezsen himayelerini sana gizlemistir ya da bir baska hesaptan bulursun baska turku de bulamazsin anlayamazsin😎😂

0|0
    0|0
  • Ablama gizlemiştim bir ara profilimede baksa görememişti

0|0
    0|0
  • Başka işinmi yok gel belime masaj yap cok ağrıyor 🐝

0|1
    0|0
  • Alla alla ilk defa duydum :D

0|0
    0|0
    • Ben de yeni keşfettim dedim lan bu kız niye hiç himaye paylasmıyo benden gizlemiş p. z. v. n. k takipten çktm zaten😀

• Yalnız yeni bir mesele var galiba arkadaşlar. Dün yaşadığım olayı anlatayım size. Bir arkadaşım aradı dışarı çıkmak istedi benim canım da onunla çıkmak istemedi başka bir arkadaşla görüşecektim. Neyse diğer arkadaşla görüşürken hikayeden öteki arkadaşı engelledim hikaye atarsam görmesin diye. Ancak daha hikaye falan atmadım. Arkadaş aradı beni, neden hikayeden beni engelliyorsun diye sitem etmeye başladı. Nasıl anladığını bilmiyorum anlamadım. Daha hikayede paylaşmamıştım henüz. Nasıl anladı sizce bir fikriniz var mı?

• 7gün

@Sena1717 bak simdi sen hikayeyi paylasmadan bunu sana soyluyorsa sen ona hikayelerini gizledigin an senin profilindeki one cikanlar var ya onlarida goremez bu sekilde anlamistir baska hic bir sekilde anlayamaz

• Helal 😂

0|0
    0|0
  • İnstagramım bile yok.

0|0
    0|0
  • Şimdi mi buldun bunu daha?

0|0
    0|0
  • Yok canım nasıl olur😂

0|0
    0|0