Telefonunuz yanlışlıkla elinizden kayıp denize düşse ne yaparsınız?

Siz cevap vermeden ben bir haberle olayı anlatayım önce haberi, sonra ise Allah korusun sizin başınıza gelirse ne yaparsınız onu cevaplayın.
Telefonunuz yanlışlıkla elinizden kayıp denize düşse ne yaparsınız?Çin'de, vapurda öz çekim yapmak isterken telefonunu elinden düşüren kadın sinir krizine girdi. Atlamak isterken diğer yolcular müdahale etti. Gemi çalışanlarından ve kaptanlardan telefonunun alınmasını isteyen kadına olumsuz cevap gelince tekrar sinir krizine girdi. Revire alınan kadın sakinleştirici verilerek uyutuldu.

#FingerSoldierSoruyor

0|0
4615

En İyi Kız Görüşü

• Hahahahha 😂😂😂😂
    Ben böyle bir tepki vermem. Zaten artık telefondaki her şeyi clouda kopyalayabiliyoruz. Yeni telefon alırım, cloudda var olan dosyalarimi kontrol ederim. Dunya'nin sonu değil. Ayrica madem o kadar onemliymis, kopyalasaydi bilgilerini, böyle sinir krizleri gecirmezdi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 5800 xpressmusic daha yeni piyasada para biriktirip aldım. tadınıı aldıktan sonraki zamanlar, iskeleden tekneye geçerken yırtık cebimden kaydı ( bak elimden değil cebimden) yaprak gibi süzüle süzüle denizin dibini boyladı. yan tekne scuba divingciydi gözlük felan aldım daldım. hiç bok bulamadım. geri çıktım. babamı aradım böyle böyle. senin ç*kün sağlammı oğlum dedi. yes baba dedim. s*ttir et ozaman dedi. :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 45

• Çok üzülürüm hatta soruyu okurken empati yaptım çok kötü birsey özellikle yenisini almaya durumu olmayanlar için..

0|1
    0|0
  • 2 ay önce telefonumu havuza düşürdüm :( günlerce düzgün uyuyamadım saçma sapan seylere ağladım çok sinirli ve gergindim. ama Şu an alıstım ve almak istemiyorum bir süre çünkü alırsam yine bırakmıcam

0|1
    0|0
  • Yenisini alırım

0|1
    0|0
  • Hayali bile korkunç.10 kusur sifre kayitli. herbirini tekrar nasil hatirlayayim. ugras dur isin yoksa

0|1
    0|0
  • Hiç bişey napıcam gitti artkın

0|1
    0|0
  • ben o kadar yaygara koparmam ya giden telefon olsun

0|1
    0|0
  • kolay mi birde ne sartlarda o telefonu almis kim bilir, bende kriz gecirirdim sanirim, denize atlamazdim, yenisini alirdim, candan daha kiymetli olamaz bir telefon

0|1
    0|0
  • Daha faturası bitmedi telefonun. Kesin bende sinir krizi geçirirdim.

0|1
    0|0
  • Aynısı arkadaşımın başına gelmişti. Mal olmayın düşürmeyin

0|1
    0|0
  • Ay napim giden gitmiş rezil mi olayım hatta diğer yolculara caktirmam şarjı bitmişti ben bilerek attım derim 😂

0|1
    0|0
  • 1 ay oldu düşeli.. Hiç birşey yapmadım... Yapamadım aslında. Gitti öyle

0|1
    0|0
  • Aman yenisi alınır

0|1
    0|0
  • Fatiha okurum arkasından sonra da kendi fatiha mi okuturum

0|1
    0|0
  • Telefona değil içindekilere yanarım

0|2
    0|0
  • Aha ben

0|1
    0|0
  • Notlarıma üzülürüm, onun dışında pek kullanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Kadin tırlatmis.

0|1
    0|0
  • Yapacak bir şey yok bu kadar abartmaya gerek yokmuş

1|1
    0|0
  • Allah korusun

0|1
    0|0
  • Sığ bir yerse alırım su geçirmiyor, yoksa giden gider 1,5 yıllık telefon 1400 tl ye almıştım öyle 4 bine değil

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    25

Erkekler Ne Diyor 14

• Valla benim gece saat 4'te tuvalete düştü. Çok kötü hissettim sabaha kadar uyuyamadım. Turkcell'in kapısına gittim ve açılır açılmaz yeni telefon aldım.

0|1
    0|1
  • ''Laaannnn, hay anasını sattığımın be'' denebilir sanırım. :D

0|1
    0|0
  • Kim bilir içinde neler vardı

0|1
    0|0
  • cok uzulmem nasil bunu yaptim demem telefon yani 2. eli 800tl daha buyuk dertlerim var benim paradan onemli

0|1
    0|0
  • Kalp krizi geçirirdim heralde

0|1
    0|0
  • hiçbir şey..
    giden telefon olsun..

0|1
    0|0
  • vapurdan düştüyse yapacak bir şey yok oradan atalanır mı telefon için ama kıyıdaysak atlarım

0|1
    0|0
  • Valla atlarim beni tutamazlar

0|1
    0|0
  • Bişi yapmam ya çalışıyoz gider yenisini alırım ne üzücem tatlı canımı

0|1
    0|0
  • Düşse de kurtulsam şu telefonumsu cihazdan.

0|1
    1|0
  • her normal insanın yapacağı gibi üzülürüm ama hayatımdan da kıymetli değil

0|1
    0|0
  • Hayatımı telefona bağlı olarak yaşamıyorum o yüzden düşersede çok sorun olmaz😄

0|1
    0|0
  • Haha üzülürümde o kadar değil

0|1
    0|0
  • Hic seyimde olmaz telefon bağımlısi dilim :-)

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;