4 Mbps internet hızı iyi mi?

Millenicoma geçmeyi düşünüyorum 4 Mbps hızında 40 GB AKK sadece 30 TL miş ama sizce bu hız video izlemeye yeter mi?

0|0
223

En İyi Erkek Görüşü

• 360 a yeter çok donma da yaşabilirsin fps olayı var. bence 30 daha ver ttnetten al 16 mb hız 75 gb akk. akk geçincede 5 mb hıza düşüyor. senin 40 gb geçince 1 e düşecek daha da az olabilir hatta

0|0
    0|0
    • yüzde kaç düşüyor o %25 mi

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• Onun yerine TurkNet’i tavsiye ederim. Hatta benim çağrım ile gelirsen 1 ay sana 1 ay bana ücretsiz internet sağlıyor. Bunun dışında 100 Mbps 65 TL eğer bulunduğun bölgede fiber alt yapısı bulunuyorsa 100 Mbps’ye kadar hız alman mümkün bende fiber olmadığı için genelde hız 35 Mbps geliyor hiç donmadan 1080p’yi geçtim 2K ve 4K film izleyebiliyorum tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Ayrıca turk net hariç diğer hepsinde taahhüt konusu var. 24 ay taahhüt veriorsun ve iptal edersen ceza geliyor. Tuknette böyle bir sorun yok istersen kullanmak istemeyip hiç ceza ödemeden ayrılabilirsin

• kusura bakmayın bıraz atlamıs gıbı oldum konuya fakat bu bahsını ettıgınız türknet alt yapı istiyormu?

• Bu konu hakkında tam bilgi verebilen biri olmaz lakin izlediğin videoları en fazla 480 p ve az sorunlu izlersin bunun üstüne baya sıkıntı yaşattırır beğenmediğin taktirde 14 gün içerisinde iade edebilir ve kullandığın internetin bedelini ödeyerek kapayabilirsin benim görüşüm eğer bilgisayar kullanıcısı isen sakın alma eğer telefon içinse al uygundur lakin akknin 40 GB oluşu az ama bu fiyata normal

0|0
    0|0
  • Hangi ülkede olduğun da önemli ona göre kıyaslama yapalım.

0|0
    0|0
  • eskiden kotamız dolunca 1mbps bile alamıyorduk. 4 mbps'nin kötü yanı kota dolunca hızın çok kötü olur. Yoksa hep 4 te kalsa gene iyi. Olmadı indirir sonra izlersin.

0|0
    0|0
  • 480p izlersin. 720p biraz zor olur. Saniyede 500kb indirebilirsin

1|0
    0|0
  • Sakın geçme. O tamamen dolandırıcılık eseri bir durum. 4 mbps internet mi olur? Her reklama kanmayın. 😂

0|0
    0|0
  • Boyle bir hız kaldımı ya.. ben 80 tl ye 200gb 50mbps hiz aliyorum. Niye bu iskenceye katlaniyosunuz.

0|0
    0|0
  • Aşırı yavas olur kac kisi kullanacaksiniz bilmiyorum ama düşük hiz

0|0
    0|0
  • En berbat hız düşünsene Akk dolduğunda 500 kbsyi bile zor görcen

0|0
    0|0
  • 4 mbps 😂 bir filmi kesintisiz izlemek için enaz 16 mbps gerekiyorsa gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • dizi veya film izleyecekseniz yetmeyebilir tabi ne kadar internet kullandığınıza bağlı

0|0
    0|0
  • oyun oynarsan yetmez o kadar ama oynamassan internette gezinirsen rahat yeter

0|0
    0|0
  • İzlemeye yeter de kota az.

0|0
    0|0
    • günde 2 saat kullanıyom zati

• Video izlemek için kullansan dolar yine de. Onun için Turknet kullan 60 lira öde sınırsız internete gir.

• Hiç tavsiye etmem hiç memnun kalmazsın

0|0
    0|0
  • 50 lira ver adam gibi internet kullan

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Sakin gecme

0|0
    0|0
    • noldu

• Cok kotu igrenc birsey hatta. Soyledikleri hersey ikk ay gecerli daha sonra palavra genelde hatlarinda hata cikiyor :)

• AKK olmasa iyi

0|0
    0|0
  • Hız iyi de geçme rezil olursun

0|0
    0|0
  • Berbat

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 2