İnstagram profiline kim bakmış görmek mümkün mü?

Arkadaşlar instagram profiline bakanlar diye bir uygulama var mı? Eğer öyle bir şey yoksa profiline baktığım nasıl anlaşıldı? İnstagram profilime kim bakıyor diye görebilir miyim acaba?

0|0
5586

En İyi Erkek Görüşleri

En İyi Kız Görüşleri

• eğer herhangi bir program yüklememişse sadece hikayeyi görenlerden bakablir

0|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL
    • Öyle bir program var mı?

• Adını yazabilir misin

• sen aradğın programın özelliklerini kısaca yaz gelir zaten telefonun hangisinin sürümünü kabul ederse onu yüklersin

• Böyle bir şey yaptığını söyleyen uygulama virüstür, ya reklam bulaştırır ya da şifrelerini/kişisel bilgilerini çalar. Instagram gibi bir şirketin bug'ını bulursun belki ama app'ini çıkarıp yayacak vakit bulamazsın.

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 84

• Profiline kimin baktığını gösteren bir uygulama yok

0|0
    0|0
  • Öğrenemezsin. Öyle bir uygulama veya site yok.

0|0
    0|0
  • Öyle bir yöntem yok.

0|0
    0|0
  • uygulamalar ise kesinlikle gerçeği yansıtmıyor. instagram profilime kim bakmış tipi uygulamaların gösterdiği sonuçların hepsi asılsız. bu uygulamaları indirip prim vermemenizde fayda var. instagram profiline kimin baktığını görme şansınız hiç yok, boşuna yollar aramayın.

1|0
    0|0
  • Baktin kimse begenmiyo. Dedin ki kesin gizli gizli bakip kacan hayranlarim var di mi? 😂
    Aynen. Seni aslinda 5 milyon kullanici takip ediyor. Resimlerini indirip gizli gizli oksayip agliyor.
    Ve senin onlari bilmemenin tek sebebi profiline girmis olanlari gorememen.

0|0
    0|0
  • Göremezsin. Görebilceğini söyleyen programlar ise yalandır ve hesap bilgilerini çalar.

2|1
    0|0
  • sanmam. pek ilgimi çekmiyor öyle programlar. uygulama ile instagram bilgilerine erişmek için fake uygulama çok kullanılıyor ama. izin verdiğimiz için bizde hemen ulaşabilirler hesabına

0|0
    0|0
  • Şifre çalmaya yönelik oluyor onlar. Yalan programlar. Ama kimin ne kadar fotonu beğendiğini, takipçilerini vs vs gösteren programlar var

0|0
    0|0
  • internet uzerinde belirli programlar var ordan bakiliyo hesabina kimin baktigi

1|0
    0|0
  • Evet mümkün :) Gözün aydın.

ingilizce ama kendi profil linkini yapıştır, arkana yaslan ve sana kimlerin baktığını tek tek gör :)

0|0
    0|0
  • Yok kardeşim sakın öyle birşey aramaya kalkma hesaplını çalarlar öyle bir uygulama yok çünkü hesapın çalınmasını istiyorsan dene istersen ücretli ücretsiz fark etmez hepsi çalıyorlar 😉

0|0
    0|0
  • baksa nolcak bakmasa nolcak amann boş ver sacma bir program :))9

0|0
    0|0
  • Bazı uygulamalar işe yarar fakat hesap çalınma mantığı olacağı için hiç birine güvenmem.

0|0
    0|0
  • Hayır böyle birşey mümkün değil. Eskiden kullanıyordum yani öyleydi şimdi birşey değişmemiştir

0|0
    0|0
  • Program büyük ihtimalle sahte ve zararlı. Asıl merak ettiğim kim bakmış ne yapacaksın öğrenip?

0|0
    0|0
  • Facebook'ta da 10 senedir aynı muhabbetini yapıyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Öyle bir şeyi öğrenmen imkansız. O programlara da itibar etmek hesabını çalarlar.

0|0
    0|0
  • Kaç kere baktığını bilirsin sma kimin baktığını bilemezsin anca hacker olacaksın kodlar üzerinde yolculuğa çıkacaksın da öyle

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama ben bir erkeğim böyle gereksiz şeyleri merak etmiyorum sanal alem umrumda değil ben gerçek hayatta bana bakan kıza hoşuma giderse yanına gidiyorum en fazla 2 saat sonra numarasını almış oluyorum sanal da herşey boş sadece zaman öldüreceksin fazla derine inmiceksin yoksa üzülürsün sanalda

• Herhangi bir uygulama kurmayın, Instagram hesabınız çalınabilir.

0|0
    0|0
  • Öyle bir program hiç bir zaman var olmadı, kanmayın.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64

Kızlar Ne Diyor 53

• Malesef öyle bir şey yok , var deyip uygulaması olanlar da hep uydurmasyon..

2|2
    0|0
  • Bilmeyenler asla mümkün değil yazmasınlar ya cidden komik duruma düşüyorsunuz. InstaReport diye uygulama var orda ücretli olarak görebiliyorsun profiline bakan ilk 20 kişiyi.

0|1
    0|0
  • Takipçiler+ diye bir uygulama var orda gizli hayran ya da profiline bakanlar diye seçenek var ama ücretli o kısımlar. Sadece seni sileni ve ekleyeni görebiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Ben de birinin profiline bakmıstım bir kaç gün sonra istek attı ben de acaba öyle bir güncelleme falan mı geldi diye düşünmedim değil.

0|0
    0|0
  • ben pek inanmam bu tür applere. dikkatli ol senin hesabi ele gecirmek icin reklam yapanlarda olabilir

0|0
    0|0
  • Sakin ol şampiyon 😂 şimdi mutluluğuna turp sıkmak gibi olmasın ama ya o site bakanları sallıyorsa 😝

1|0
    0|0
  • Hicbiri dogruyu gostermez instagram bu gibi seyleri gizli tutar

0|0
    0|0
  • Hiç duymadım. Takipçiler diye bir program var. Oradan kimin takibi bıraktığını ya da engellediğini falan görebiliyorsun yalnız.

0|0
    0|0
  • Play store ye insta profile bakanlar yazınca ilk çıkan uygulama

1|0
    0|0
    • dedektiif işareti olan mı

• gizliler görünmüyor ama ya sadece hesabı açık olan takipçiler gözüküyor diğer türlü onları da görmeye para isteniyor

• Evet ilk 5 i gösteriyor o ben daha önce bir uygulama daha kullanıyordum o hepsini gösteriyordu ama sil ince tekrar o uygulamayı bulamadm

• yok ki öyle bir uygulama varsa bir yorum alırım 😂

0|0
    0|0
  • Mümkün googleplay de var hatta ama ne kadar güvenilir bilemiyicem

0|1
    0|0
  • Kendine fake bir instagram aç ordan bak profiline sonra o uygulamayı çalıştır belki gerçektir 😀

0|0
    0|0
  • programı var ama sıkıntılı hesabın şifresi değişiyor bulaşma bence

0|0
    0|0
  • program var evet

0|0
    0|0
  • Ücretlisi de göstermiyor. Denendi.

0|0
    0|0
  • Bir halta yaramiyorlar

0|0
    0|0
  • senin indirdiğin programın adı ne

0|0
    0|0
    • hatırlamıyorum ama 20li liste cıkıyor ilk 5'ini gösteriyor

• Var öyle uygulamalar ama işe yaramıyor bence.

0|0
    0|0
  • Program

0|0
    0|0
    • Hangi program bilginiz var mı?

• ögrenemezsn yarrrrrraaaaammmmmm

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    33

Benzer Benceler