Silinmiş İnstagram Hesabının Sahibini Savcılık Bulur mu?

Gizli Üye
Merhaba. Şimdi biz arkadaşımla eğlence olsun diye fake bir hesap açtık. Millete yorum gönderdik. Şimdi benim açtığım hesap: fakehesabınadı2'ydi. Tanımadığım biri de bakmış bu hesap okula konu oluyor orjinal isimle açmış. Ama bilmiyorum kim. Bir çocuğun annesi de sinirlenmis mesaj attı sizi savcılığa vericem diye. Ben görür görmez hesabı kapattım arkadaşımla. Birkaç dakika sonra da diğer hesap da kapatmış. Demek ki ona da aynı mesaj gitmiş. Bugün de çocuğun annesi geldi aldı götürdü savcılığa. Meğersem bu çocuğa suç atılmış. Bu fake hesap onun diye. Halbuki onun değil. Kadın o yüzden gitti savcılığa. Arkadaşlar sorum şu, benim hesabımın sonunda 2 var diye (yani 2. Hesap gibi görünüyor diye) kadın gidip orjinal isimlisine dava açar mı? Yoksa iki hesaba aynı anda dava açılabiliyor mu? Davayı açmış zaten kadın ama ben hesabı kalıcı olarak sildim ip adresimi bulabilirler mi? Ayrıca ek bilgi: bir işe yarar mı bilmiyorum ama ikametkahımız yok. Yani kayıtlı değiliz. Yardıcı olur musunuz bildiğiniz ne varsa söyleyin lütfen. Silinmiş İnstagram hesabını savcılık bulabilir mi?
Güncellemeler:
+1 yıl
Ayrica iki hesap icin ayni anda dava acilabilir mi?
Silinmiş İnstagram Hesabının Sahibini Savcılık Bulur mu?
13
4
Görüşünü yaz