C2 live ekran kaydı nasıl oluyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar, çok utandığım bir konu ama anlatacağım, biraz sıkışmıştım öğrenciyim bende gittim 3 5 alırım diye c2 yükledim neyse bir adamla tanıştım ilk kabul ettim sonra vazgeçtim ama çok ısrar etti aşırı aşırı inanmam için sesli olarak hesap bakiyesine kadar attı ne kadar doğru bilemiyorum artık saat göstererek falan yaptı işte, hatta parayı attığı kızlara falan yazmış kız n*d* şekilde attığı para kadar eliyle göstermiş adam kıza bir kız var inanmıyor atar mısın diye mesaj atmış, bende artık %70 inandım ve live açtım artı olarak benim dövmelerim var uzun süre live durdu ve sonra kapattık ve tek gönderimlik olması şartıyla fotoğraf istedi bende yeter vs diye önce para diye uzattım konuyu, sabaha kaldı para konusu gece yattım uyudum yazmış önden atıcam sabaha bugün böyle bok gibi oldu yazmış, bende artık hem sinirlendim hem inanmıyorum hemde korkuyorum video kaydettiyse diye falan, kendinde kalırsa neyse de başka yerlere atarsa çok sıkıntı olur ama defalarca bu konuda neler neler söyledi pek öyle birisi gibi de konuşmadı her ekran kaydı ile ilgili bir şey söylediğim de bu yüzden korktun zaten kızım kaç saattir söylüyorum sana güvenir misin artık yapmam öyle falan dedi, uzun süre yok dedim ben o da artık gurur ve hırs yaptım falan diye baya uzattı, farklı yerlere atar mı sizce? dediğim gibi aşırı pişmanım şu an keşke yapmasaydım diyorum ama oldu işte bir kere , ne yapabilirim bu konuda ya da içimi rahatlatacak şeyler söyler misiniz yalvarıyorum gerçekten çok pişmanım
C2 live ekran kaydı nasıl oluyor?
18 Cevap