Snapchat'te bir arkadaşımı çıkarttım ama bir hafta sonra arkadaş ekle, beni eklenenler kısmında sarı noktayla birlikte çıktı. Neden olabilir?

Gizli Üye

Yani beni yeniden mi ekledi yoksa zaten sadece ben çıkarttığım için onda arkadaş olarak mı kaldım ama o zaman niye istek kutuma sarı noktayla düşsün anlamadım

Yeniden ekledi
Hayır eskiden eklediği istek kutuna düştü
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Snapchat'te bir arkadaşımı çıkarttım ama bir hafta sonra arkadaş ekle, beni eklenenler kısmında sarı noktayla birlikte çıktı. Neden olabilir?