Youtube bir hata oluştu tekrar denemek için hafifçe vurun hatası, çözümünü bilen var mı?

Gizli Üye

İphone 11 kullanıyorum iki hafta önce aldım başta youtube sorunsuz çalışıyordu bir anda bütün videolarda üstteki görseldeki hata geldi her şeyi denedim sildim oturumu kapattım vs ama telefonla alakalı bir şey hesapla değil yardımcı olun lütfen

Youtube bir hata oluştu tekrar denemek için hafifçe vurun hatası, çözümünü bilen var mı?