Ne sıklıkla akıllı telefon değiştirir siniz şu an ki kaçıncı telefonunuz?

Cod2009
Merhabalar Akıllı Telefon günümüz de hayatımızın çok önemli bi parçası haline gelmiş durumda adres yön bulma internette video izleme bir şey araştırma yani pc bilgisayar görevi görüyor sorum ne sıklıkla akıllı telefon Değiştirir siniz şu an ki kaçıncı telefonunuz
Ne sıklıkla akıllı telefon değiştirir siniz şu an ki kaçıncı telefonunuz?