İnsansı robota 2,5 milyon TL karşılığında yüzünü verecek gönüllü aranıyor! Yüzünü verir miydin?

çarliabiniz

Gerçekçi ve insansı robotlarıyla tanınan üretici Promobot, otellerde, alışveriş merkezlerinde ve hava alanların'da çalışacak robotlarında kullanmak üzere kibar ve arkadaş canlısı bir ‘yüz’ arıyor.
İnsansı robota 2,5 milyon TL karşılığında yüzünü verecek gönüllü aranıyor! Yüzünü verir miydin?
Şirket, 2023 yılına kadar otellerde, alışveriş merkezlerinde ve hava alanlarında çalıştırmayı planladığı insansı robotlarında insan yüzü kullanmayı hedefliyor.
İnsansı robota 2,5 milyon TL karşılığında yüzünü verecek gönüllü aranıyor! Yüzünü verir miydin?
#çarliabinizsoruyor #robotdeyipgeçme #robotlarinsaninsanyüzüaranıyor
İnsansı robota 2,5 milyon TL karşılığında yüzünü verecek gönüllü aranıyor! Yüzünü verir miydin?