Hem çok iyi fotoğraf çeken hem oyun performansı yüksek bir telefona ne dersin?

+5Xper
YazanBirey
Hayatı akışında yaşamaya bayılan gençler olarak burada toplanıyoruz! ✋

Hepimiz için akıllı telefonlar vazgeçilmez. Ben de ne zamandır yeni bir telefon isteyip duruyorum. “Telefondan beklentilerin neler?” dersen eminim ki aşağı yukarı seninkilerle aynıdır. Mesela, sosyal medyada fotoğraf paylaşmaya bayıldığım için kamerası mutlaka çok iyi olmalı. Aynı zamanda, tam bir oyun tutkunu olduğum için telefonda yüksek oyun peformansı da ararım. “Ee bu özelliklere sahip bir akıllı telefonun fiyatı da tabii biraz tuzlu olur ama ekonomik versiyonunu bulmam mümkün mü?” diyerek araştırmaya başladım. 🔎Hem çok iyi fotoğraf çeken hem oyun performansı yüksek bir telefona sen ne dersin?
Araştırmalarım sırasında güçlü performansı, ekran yenileme hızı, ekran büyüklüğü ve kamera performansıyla biz gençlerin beğenisini kazanan OPPO A Serisi’ni keşfettim!

OPPO A Serisi’ni biraz inceleyince, hem özellikleriyle hem de ekonomik fiyatıyla “vay” dedirten OPPO A74’ü aldım!
OPPO A74
“Peki neden OPPO A74?” diyorsan hemen açıklayayım!

⭐ 4GB RAM ve 128GB ROM'u ile geniş belleğin ve sorunsuz performansın keyfini çıkarabiliyorum. Hem gün boyu oyun oynamanın keyfini sürüyorum hem de uygulamadan uygulamaya atlıyorum.. Anlayacağın, “Yaa telefonum kasıyor.” diye yakınmalarım artık çoook geride kaldı.

⭐ Hem arka kamerası hem selfie kamerası çok iyi! Düşünebiliyor musun? Tam üç tane arka kamerası var! 48MP Yapay Zeka Üçlü Kamerası sayesinde gücü üçe katlanmış fotoğrafçılığın tadını çıkarmak mümkünmüş, bunu deneyimledim! Hayatı resmen gözlerimle gördüğüm haliyle yakalıyorum. 2MP Makro Kamerası ile kendi tarzımı ifade edebileceğim ayrıntıları ortaya çıkarabiliyorum. 2MP Derinlik Kamerası sayesinde ise dudak uçuklatacak kadar çarpıcı portreler çekebiliyorum. Selfie kamerası ise gerçek güzelliğimizi ortaya çıkaran özelleştirilmiş yapay zeka güzelleştirme efektleri ile benden 10 üstünden 10 aldı. Artık, sosyal medyada paylaştığım tüm fotoğraflar like yağmuruna tutuluyor.

⭐ Üstelik 5000mAh şarjı da kolay kolay bitmiyor. Düşün, ben tüm gün hem oyun oynuyorum hem de çılgınlar gibi birçok uygulama kullanıyorum, bana bile dayanıyor. Gerçi bitse de sorun değil; hızlı şarj sayesinde ise 30 dakikada %54 şarj oluyor. Yani, performansı da, şarjı da dert etmeme gerek kalmadı diyebilirim.

Özetle, OPPO A74 ile hayatı akışında yaşıyorum. Eğer, sen de güçlü performansa sahip bir telefon arayışındaysan daha detaylı bilgi almak istiyorsan buraya tık tık yapabilirsin.

Şimdi, #AkışındaYaşa diyerek görüşünü paylaşma zamanı! 👇

Biz gençlerin dilinden anlayan OPPO A Serisi ve OPPO A74 hakkında sen ne düşünüyorsun?
120
144
Görüşünü yaz