Görüntülü konuşarak para kazanılan sitelerde kazanılan para helal olur mu?

Gizli Üye
son zamanlar da keşfetime çok fazla çıkan bi görüntülü konuşma sitesinde yayıncı oldum. cinselligin yasak oldugu söylendi fakat kamerayı açtıgınız da bazı insanlar orasını burasını gösteriyor karşıdaki kişilerin kamerasını kapatma özelligi blur özelligi olsa da bazen gözükebiliyor ve geçen sürede siz altın kazanıyorsunuz. bu parayı egitimimde kullanıcam o yüzden yardımcı olun
Görüntülü konuşarak para kazanılan sitelerde kazanılan para helal olur mu?