Skype da konuştuğum kişinin beni engellediğini nasıl anlarım?

Ermenam18237
Şöyle ki Skype la fazla uğraşan Bi kişi değilim ve tam nasıl kullanıldığını bilmiyorum neyse
Bi kişi ile konuşuyordum ama engelleyip engellemediğini bilmiyorum profil fotoğrafı var görebiliyorum biosu dahi görebiliryorum ama son görülme 2 gün önce diyor kişiyi sildiğimde ise bir kaç gün önce görüldü diyor ve tekrar kişiyi ekleyebliyorum tam anlamdım açıkcası Google da baktım tam düzgün bir şey çıkmadı bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba?
Skype da konuştuğum kişinin beni engellediğini nasıl anlarım?