Windows 10 görev çubuğu yüklenmeme sorunu?

Gizli Üye
Laptopum Lenovo Windows 10. Son zamanlarda görev çubuğu yüklenmiyor. Internet, hava durumu, falan gözükmüyor. Fareyi Üstüne götürünce de yükleniyor gibi dönüyor. Ve de basamiyorum hiç birinin Üstüne. Windows işaretine de basamiyorum. Önceden böyle olmazdi napabilirim?
Ctrl+ alt+ delete üzerinden görev yöneticisinde Explorer. exe falan yaptim iki kez işe yaradi düzelmişti. Onunla da olmuyor artik. Laptopu her yeniden açişimda ayni görev çubuğu sorunu yaşıyorum.
Windows 10 görev çubuğu yüklenmeme sorunu?