İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar almak güvenli midir?

Gizli Üye
Arkadaşlar gaming hazır sistemlere bakıyorum incehesap üzerinden ve de sitenin sadece kargo ile teslimatı var. Gidip depodan teslim almak ya da kapıda ödemek gibi bir seçeneği yok. Monitör, kulaklık vb. içinde olmak üzere 20k bayılacağım ve de riskli geliyor açıkcası. Aranızda bu siteden alışveriş yapmış olan var mı?
seviyeden dolayı link atamıyorum pc özellikleri ;

işlemci:Ryzen 5 5600X
anakart:Asus Prime B450M-K II Soket AM4 DDR4 4400(OC) MHz
ekran kartı: Asus TUF Gaming GeForce RTX 3060 V2 OC TUF-RTX3060-O12G-V2-GAMING 12GB GDDR6 192Bit DX12
bellek: PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB 16GB (2x8GB) DDR4 4000MHz
ssd:Samsung 970 EVO MZ-V7E500BW 500GB 3400/2300MB/s
psu:Asus ROG-STRIX-750G 750W 80+ Gold

Ama sizin tavsiye edebileceğiniz hazır sistem satan bir site var ise söylerseniz sevinirim.
Hazır sistem bakma sebebim ise pc toplarken rtx 3060 ın fiyatının çok uçuk olduğunu görmem ve de çoğu yerde tek başına satın alınmıyor nedense (mining yapanlardan ötürü?).
İnternet üzerinden masaüstü bilgisayar almak güvenli midir?