Tanımadığım bir numara tarafından devamlı aranarak rahatsız ediliyorum. Numaranın sahibini kendim bulmamın bir yolu yok mu?

Gizli Üye
Numara gizli değil ses çok tanıdık 8 defa aradı ilk defa aradığında açtım dam dum birşeyler sordu kapattım yüzüne sonra tekrar aradı açmadım engelledim 6 defada engellediğimde aradı
Tanımadığım bir numara tarafından devamlı aranarak rahatsız ediliyorum. Numaranın sahibini kendim bulmamın bir yolu yok mu?