Android telefonuma nasıl film indirebilirim?

Android telefonuma nasıl film indirebilirim?

0|1
43150

En İyi Erkek Görüşü

• indirdikçe tel yavaşlar aklında olsun

0|0
    0|4
    • Olsun :D

• adları ne bende izliyim evde canım sıkılıyo :))

• benim android telefonumda 4 tane 720p film ve 12 tane oyun var kasma yavaşlama yok?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 149

• alalhım günün sorusuna bak. "android telefonuma film nasıl indirebilirim?"
    en iyi cevap: tel yavaşlar haberin olsun.

2|2
    0|0
  • indirip napıcan?
    sarjın çat diye bitecek gereksiz

0|0
    0|0
  • uc browser indir onunla videoya tıklayınca indrme özellği var

1|0
    0|0
    • İndirdim browserı ama videoyu nasıl indircem bilemedim

• rica ederm. bütün özellkler bu tarayıcıda sanki ayrıca Türkçe yapabldn dimi? :)

• Uğraşmadım. Böyle işimi görüyor

• Sana her filmi bulabilirim ben nette olan. Internet Download Manager diye bir program inşa etmiş dahinin biri bunu indirdiğinde serial oluyor sen onu full yapıyor ve güncellemiyorsun. İnternet Explorerden "Her videoyu site ayırmaksızın" indirebiliyorsun.

0|0
    0|0
  • idm indir sonra bu siteden izlediğin filmi indir
    https://720pizle.com/

0|0
    0|0
  • google a utorrent tam indir yaz . tamindir.com dan torrent i indir. ondan sonra torrentz.eu ya da isohunt gibi geniş çaplı torent sitesine giriyorsun aradığın filmin ismini düzgün biçimde yaz ordan sonra download torrent de. torrent i başlat . alt yazı içinde divxplanet.com ve turkcealtyazi.org sitelerinden birini kullanabilirsin. muhtemelen bu yazdıklarım çok yabancı sana o yüzden youtube dan videolu anlatımlara bir bakıver alışırsın hemen

0|0
    0|0
  • Download Accelerator diye bir uygulama ile

1|0
    0|0
  • Filmleri. MP4 olarak indirirsen, telefona attığında sorunsuz olarak izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Eskiden youtube film yüklemezlerdi simdi istersen eyyvah Eyvah 3 filmini bile youtube bululabilirsin. indirmek içinde www.ssyoutube.com adresime girip izlemek istedigin film'in youtube linkini yapıştırarak indirebilirsin..

0|0
    0|0
  • HD film izle uygulamasını indir bence. sadece Film indirme yolu olarak değil ama seçmek ve seyretmek konusunda da yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
  • telefonun markası nedir benimki j7 video açıldığı zaman Ustu Ne basılı tutuyorum video indir yazıyor indiyorum

0|0
    0|0
  • Torrent candır. utorrent indir ve zamunda. net ile kat. ph sitelerini kullanabilirsin sağlam torrentler bulursun.

0|0
    0|0
    • Ben bilmiyorum kullanmayı yalnız torrenti.)

• Şimdi ben dediklerini yaptım. İnerken dosya ismi vermem gerekiyo muydu. Direk indirdim çünkü sonra filmi bulmak için uğraşmıyım diye soruyorum

• yoo ekstra isim vermene falan gerek yok zaten siteden indireceğin torrent linki 1 mb bile değildir hemen iner ona çift çıkla yükle asıl indirmek istediğini indirir.

• İNTERNET DOWLOAD MANAGER bunun üstüne hiçbir downloader tanımam

1|1
    0|0
  • torrent işine yarar. ttorrent i indir play store'dan. indirmek istediğin filmi söyle link atarım sana.

0|0
    0|0
  • Film ismini google yazdıktan sonra;
    yanına full indir yaz.
    Daha sonra ilk basamağı tıkla ve açılan sayfada indirme linki ya da indir butonu var onu kullanırsın.
    Kolay bir indirme yapmak istiyosan pcye ıdm kurmalısın...

0|0
    0|0
  • bende bir program vardı hd film izle diye iş yerinde 7 24 film izlerdim :D tabi internet şart internet olmadıgındada aynı programdan indirme seçeneklerınden ındırır evde işte gene izlerdim :D

0|0
    0|0
  • indirmek yerine izlemeyi tercih etsen :)

0|0
    0|0
  • Google playda appler var onları indirerek rahatça film dowland yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Tlf. na indirmektense önce pc den sd kartina yükle. Sonra tak tlf. na rahatça izle. hem tlf. nu kasmamis olursun yükleyerek.

0|0
    0|0
  • bu işin ilacı torrent kullanmak.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    129

Kızlar Ne Diyor 43

• Günün sorusuna bak :(

0|0
    0|0
  • Bilgisayardan indirip telefona atabilirsin.
    Direk telefona indirmek için programlar da var tabiki.
    Harici bir bellek alıp ona indirmeni tavsiye ederim.
    Telefona indirmek için program kullanmayabilirsin. Bir videoya uzun süre basılı tutunca çıkan seçeneklerde videoyu kaydete tıklarsan istediğin işi görür.

0|0
    0|0
  • Torrent

Internet Download Manager

JDownloader

programlarından birini bilgisayarına kur.ya da hepsini kur ve programlar nasıl çalışır diye google da arat ya da youtube da onlarin nasıl çalıştığını anlatan videoları seyret.gerisi çorap söküğü gibi gelir :D

1|0
    0|0
    • işin uzmanı el atmış konuya :A

Sömürdün be interneti, yeter gari indirdiğin :D

• varmı bildiğin sağlam torrent sitesi, iyice anbargo gelmeden stokliyim bende :A

• Bence onerilere uy ve google play den indireceksen asagisinda yazan yorumlari oku. d epey yardimci

0|0
    0|0
  • Internetten

0|0
    0|0
  • Torrent indireceksin.

Once su linke gir utorrent indir link

bu program DL yapmana yardimci olacak

sonra mesela suraya gir link ve aradigin filmi yaz. download torrent kismini sec

ve inen torrenti utorrent'de aç. film inmeye baslayacak.

1|0
    0|0
  • Yuhanss diyorum. Telefona utorrent kur torentle indir ha ne dersin asdasdffs

0|0
    0|0
  • ben genelde turbobitten indiriorum. wifi varsa daha kolay oluyor tabi.

0|0
    0|0
  • Video İndirme uygulamalarını kur telefona

0|0
    0|0
  • Telefonunu çok yavaşlatırsın ama video indirme programaları olması lazım

0|0
    0|0
  • telefonun çok yavaşlar indirme derim ben

0|0
    0|0
  • Google playden

0|0
    0|0
  • Dizi cu indir

0|1
    0|0
  • Hd film izls die bir program var g. playden indir her dalda en ii olan filimler var rahatlıkla izlersin

0|0
    0|0
  • En rahati ocye indir ordan teline at daha rahat oluyo

0|0
    0|0
  • Mobilde

0|0
    0|0
  • bnce bilgisayarına indirip ordan atmalısın hafıza kartın ile bn öyle yapıyrum hm bir virüs tehlikeside olmuyo

0|0
    0|0
  • önce pc ye indir ordan telefonuna kopyala

0|0
    0|0
  • progrmın ismini hatırlamıyorumda youtubedeki video film müzik herseyi inderbiliosun pcden indir filmi sonra hafıza kartına at

0|0
    0|1
  • İndirme bence telefon yavaşlar en iyisi bilgisayardan izle.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23
Yükleniyor... ;