İnstagram yardım edin?

Gizli Üye
Merhabalar ben gardrops uygulamasinda ayakkabı satiyordum bir çocuk bana mesaj attı ve ayak fetişi olduğunu söyledi topuklu ayakkabı resimleri attığım halde bana para vereceğini söyledi. Bende Okey dedim. 2 3 gün sonra fake hesap aç instagramdan benden açıyım ordan konuşalım dedi. Başta kabul etmedim sonra ettim. İnstagram geçtik adımızı soyadimizi hiç bir şeyimizi bilmiyoruz ben 21 yaşındayım o 18 yaşında olduğunu söyledi ve Londra'da babasının yanındaydı. İstanbul'a gelecekte hatta bana sigara falan getirecekti. Neyse ben buna pinterestten buldugum fotoları atıyordum buda Okey diyodu. Neyse ( bu çocuk bana küfür et falan felen de diyordu sürekli beni ez diyordu.) Sonra karantinada olduğunu soyledi hiç bir para alışverişi olmadı aramızda. Konuşmamızda 5 6 gün sonra bana internetten fotolar atıyorsun bu sen değilsin bana yüzünü at dedi bende yine pinteresstten foto bulup attım buda bana iy çok çirkinsin falan diyince niyeyse sinirlendim sövdüm buna. bir ablam avukatmis gibi onu korkuttum ssler attım şikayet edecegime dair şeyler yazıyordu oyun yaptık (ablama şikayet edelim bu çocuğu falan dedim. o ablamda tamam ablam falan dedi vs.) Ben bunu korkutup engelleyecektim. Sonra bu çocuk geldi bana başta yapma iftira atma bana falan dedi sonrada sen görürsün Türkiye'ye geldim mi seni şikayet edicem babamın avikatiyla konuştum sen demek milleti kandırıyorsun dedi bana. Bnde ses attım hadi ordan git hayatımdan falan yazdım ugrasmiycam senle tarzı yazdım o da ben ugrascam vsvs dedi engelledim instayi kapattım. Çocuğun kullanıcı adını kendi hesabımdan yazıyorum cikmiuor sanırım oda kapatmış beni şikayet eder mi savciliga. küfür ettigim için bir ceza olur mu çok sövdüm bı an dertsiz başıma dert aldım nolur fikir verin
İnstagram yardım edin?
6 Cevap