Numaraları engelledigim halde arama kayıtlarına düşüyor neden?

Gizli Üye
Android telefonlarında neden böyle tamam engellenen numara aradığında ışık falan yanmıyor ama arama kayıtlarına düşüyor iphonelar gibi değil. Iphone telefon da hem aramadan hem smsten engelliyorsun ve engellenen numara aradığında arama kaydına düşmuyor ve sms attığında engellenen sms diye bi sey yok. Ama android telefonlarda sms olarak engelledigengellendiğinde ayarlardan engellenen smslerden görebiliyorsun o engelledigim numaraların arama kayıtların da gördükçe numaramı degistiresim geliyor
Numaraları engelledigim halde arama kayıtlarına düşüyor neden?