Hangi elektronik sigarayı/nargileyi almalıyım ben pek anlamıyorum :) ?

Aydataskın
Merhaba elektronik almayı istiyorum ama hiç anlamıyorum bunlardan ilk kez elektronik alcam o yüzden sizden yardım almak istedim yani nargile gibi keyif versin istiyorum kolay çekim olsun dumanı da çok çıksın tadını da hissesiyim istiyorum ama böyle çok büyük felan olsun istemiyorum hem cepte taşınabilecek şekilde hemde evde felan rahatça saklanabilecek şekilde olsun istiyorum böyle flaş gibi olanlar felan varmış galiba o şekil bir şey yani mümkünse 150 tl felan olsun ama 200 e kadar da çıkmaya çalışabilirim yani bütçeme göre çok şey istiyorum biliyorum ama yinede herşeyi yazma gereği duydum şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar :)
Hangi elektronik sigarayı/nargileyi almalıyım ben pek anlamıyorum :) ?