Hangi çeşit pratik elektrikli süpürgeyi kullanmayı seviyorsunuz: Kablolu mu yoksa kablosuz mu?

nurgül10
Herkese iyi yıllar! Size bu senenin ev içindeki kullanım hakkında en çok merak edilen bir soruyu sormak istiyorum; ev içinde hangi çeşit pratik elektrikli süpürgeyi kullanmayı seviyorsunuz: kablolu süpürge mi yoksa kablosuz süpürge mi?
kablolu vs kablosuz
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Hangi çeşit pratik elektrikli süpürgeyi kullanmayı seviyorsunuz: Kablolu mu yoksa kablosuz mu?