Paycell sanal kart yaratma ne demek? Turkcell bayisine gitmeden paycall kart çıkartılabiliniyor mu?

Gizli Üye
Günaydınlar, iyi pazarlar...

Daha önce paycell kartı çıkarmak için bayisine gitmiştim. Hatta mobil cihazda kurmak için de biraz zahmet vermişti hep hata frlan diyordu...
Şimdi internet üzeri kurmaya çalıştım, (böyle bişey olduğundan haberim yok), oluşturdum oldu.
Turkcell bayisine gitmeden paycall kart çıkartabiliniyor mu sahi? Bilenler yorum yapabilir mi lütfen.

Not: daha önce çıkardığım kart, bu hat'a ait değildi.
Paycell sanal kart yaratma ne demek? Turkcell bayisine gitmeden paycall kart çıkartılabiliniyor mu?