Takip ettiğiniz youtube kanalları hangileri? İçerikleri ne?

GeldimGiderimYakında
Ben daha çok eğitim, kültür, sanat, bilim, felsefe bunlarla ilgili video kanallarını takip ediyorum. Siz de bu tarz takip ediyorsanız isimlerini verir misiniz?
Bebar Bilim (kanalın sahibi yabancı dil fakültesinde akademisyen bilim psikoloji kanalı),
Engin Deniz (Kültür, mitoloji, inanışlar falan)
Shockvoice (kültür mitoloji konularında videoları var)
DW Türkçe (Almanya, Avrupa kültürü, ekonomisi ve Türkiye hakkında kısa belgesel tadında videoları var)
Dilozof (sahibi felsefeci ve felsefe hakkında videoları var)
Khan Akademi (dünya ve sanat tarihi videoları var)
Doğan Cüceloğlu (Psikolog, Eğitimci)
Video Eğitim (Sahibi Haluk Tatar mühendis kendisi, tarih, siyaset, psikoloji, diksiyon, teknoloji, yabancı dil videoları var),
Easy Languest (Türkçeyi, Türk adetlerini yabancılara tanıtıyorlar güzel videoları var)
Basfi ile Deneysel Bilim (kimya deneyleri var),
Mikroifadeler (vücut dili videoları),
Açık Beyin (Prof. Sinan Canan sinir bilimcidir. İnsan beyni, psikolojisi hakkında videoları var. Soruyorum başlıklı videolarını şiddetle tavsiye ederim halkın sorularını yanıtlıyor)
Barış Özcan (Bilim sanat tasarım videoları var)
Ruhi Çenet bilim sanat tarih videoları var.
Evrim Ağacı (İnsan, hayvan ve bitkilerin evrimi, genetikle ilgili videoları var)

Boş vakitleri youtubeta video izleyerek geçirmek iyi oluyor.
Takip ettiğiniz youtube kanalları hangileri? İçerikleri ne?