ÇÖZÜLDÜ:Kulaklık takılı iken ses verirken telefonun donması?

dabbang
Evet telefonunuza kulaklık takmissinizdir ve ses vermek istiyorsunuzdur. Ses verirsiniz ancak telefonunuz donrlar ekranı kapanır işte bu sorunun nedeni size android in şu soruyu sormamasindan kaynaklı "yüksek se vermek istiyormusunuz kulağınıza zarar verir" tarzı sözler bu uyarı cikmadigindsn telefon donar sorunun çözümü için ayarlar uygulamalar sağ üsteki uygulama tercihini sıfırlaya basın merak etmeyin hiçbirşey kaybetmiyorsunuz sadece örneğin whatsapp ta izin verilen depolama kamera mikrofon gibi şeylerin tekrar size sormasidir ardından kulaklığı takın sorunsuz şekilde çalışacaktır? Geri bildirim yapmayı unutmayın
ÇÖZÜLDÜ:Kulaklık takılı iken ses verirken telefonun donması?