Merve Sanay'ın hesabı hacklendi, Hakan Çalhanoğlu ile konuşmaları ifşa oldu. Dm'den yürüme konusunda kendinize güveniyor musunuz?

fangoria u
Instagram hesabının hacklendiğini iddia eden Merve Sanay'ın futbolcu Hakan Çalhanoğlu ile özel mesajları ifşa oldu.
Merve Sanay'ın hesabı hacklendi, Hakan Çalhanoğlu ile konuşmaları ifşa oldu. Dm'den yürüme konusunda kendinize güveniyor musunuz?

Merve Sanay'ın Hakan Çalhanoğlu ile özel mesajları Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşıldı.
Hesabını aldığını açıklayan Sanay "İçeri girmeniz için elimden geleni yapacağım. Geçmişimi paylaşsanız ne olur paylaşmasanız ne olur. Ben bugünlere kolay gelmedim. Benim kimseye zararım yok" dedi.

Sanay açıklamasının devamında şunları söyledi: "Ben Hakan ile eşiyle boşanma aşamasında konuştum. O zaman boşanmak üzereydi. Sonra barıştı; şimdi çocukları olacak. Yazışma iki gün sürdü. Kimse kimsenin üstüne gitmesin."Ayrıca Fatmagül'ün Suçu Ne adlı diziyle adını tüm Türkiye'ye duyuran Engin Öztürk'ün Merve Sanay'la yakın bir zamanda konuştuğu ortaya çıktı. Sosyal medyada +18 pozlarıyla tanınan Merve Sanay'la konuşan Öztürk, hayranlarından büyük tepki gördü
1,1 milyon takipçinin bulunduğu Instagram hesabını şu anda elinde bulunduran kişi, Merve Sanay'ın estetiksiz eski görüntülerini de paylaştı. Hatta Merve Sanay'ın gerçek isminin Hatice olduğunu iddia etti.
Merve Snayın eski hali
Merve Snayın eski hali

Kaynak:Mynet
#fangoria
#mesaj
19
20
Görüşünü yaz