Merve Sanay'ın hesabı hacklendi, Hakan Çalhanoğlu ile konuşmaları ifşa oldu. Dm'den yürüme konusunda kendinize güveniyor musunuz?

Instagram hesabının hacklendiğini iddia eden Merve Sanay'ın futbolcu Hakan Çalhanoğlu ile özel mesajları ifşa oldu.
Merve Sanay'ın hesabı hacklendi, Hakan Çalhanoğlu ile konuşmaları ifşa oldu. Dm'den yürüme konusunda kendinize güveniyor musunuz?

Merve Sanay'ın Hakan Çalhanoğlu ile özel mesajları Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşıldı.
Hesabını aldığını açıklayan Sanay "İçeri girmeniz için elimden geleni yapacağım. Geçmişimi paylaşsanız ne olur paylaşmasanız ne olur. Ben bugünlere kolay gelmedim. Benim kimseye zararım yok" dedi.

Sanay açıklamasının devamında şunları söyledi: "Ben Hakan ile eşiyle boşanma aşamasında konuştum. O zaman boşanmak üzereydi. Sonra barıştı; şimdi çocukları olacak. Yazışma iki gün sürdü. Kimse kimsenin üstüne gitmesin."Ayrıca Fatmagül'ün Suçu Ne adlı diziyle adını tüm Türkiye'ye duyuran Engin Öztürk'ün Merve Sanay'la yakın bir zamanda konuştuğu ortaya çıktı. Sosyal medyada +18 pozlarıyla tanınan Merve Sanay'la konuşan Öztürk, hayranlarından büyük tepki gördü
1,1 milyon takipçinin bulunduğu Instagram hesabını şu anda elinde bulunduran kişi, Merve Sanay'ın estetiksiz eski görüntülerini de paylaştı. Hatta Merve Sanay'ın gerçek isminin Hatice olduğunu iddia etti.
Merve Snayın eski hali
Merve Snayın eski hali

Kaynak:Mynet
#fangoria
#mesaj

1|1
1919

En İyi Erkek Görüşleri

• Boş insanlar , bilerek yapmıştır hakan dan para istediyse o da vermediyse ifşalamıştır adamı. Arkadaşlar biz bile her gün burda biton kızla muhattap oluyoruz , Merve de fiziği güzel bir kadın yazması normal.

0|1
    0|0
  • Sıradan biri olsa konuşmazdı ama merve sanay kokuyu aldığı için daha sıcak bakmıştır bunların gittiği yolu her kes biliyor

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Bu kız bizim orda oturuyor ve bu aptalın biri. Damla Ekmekçioğlu bunu kukla gibi oynatıyor. Midem bulanıyor ikisinden de.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1717
  • Merve Sanay diye birini hiç duymamıştım. En sonda fotoğrafını görünce neden tanımadığımı anladım. Ben aslında bu tür olaylarda erkekleri daha çok hatalı buluyorum. İçgüdüsel ve hormonel durumları bu derece zaafiyet yaratmamalı. Bu kadarda düşmemeli. Hele ki evliyse.. Dizini kırıp oturmalı. Kendine hakim olmayan erkekler ve bazı ahlak yoksunu kadınlar varken ne yuva kalır ne aile. Ne yazık ki🙏

0|3
    1|0
  • Dünyanın en ahlaksız kadını da olsa hiçbir kadın bunu hak etmez sonuçta herkesin ailesi, sevdikleri var. Bir insanın rızası olmadan özel hayatını ifşalamak hiç hoş değil.

2|4
    1|1
  • Tanımıyorum bile kim olduğunu, ama her ikisi de birbirinden farksız değil gibi gözüküyor. Böyleleri uzak dursun ya, evlilere sulanma durumları falan hoş değil... Hesap çalınması da güzel değil. Kimsenin başına gelmez umarım böyle olaylarda...

0|1
    0|0
  • Yanlış bir davranış bu özel sonuçta ifşa edilmesi hiç hoş değil.

Yok ben degemeden yuruyemrm.😂😂😂🙈🙈

0|2
    0|0
  • E konuşmalar çok kötü değil bunu kendi de paylaşırdı.

0|2
    0|0
  • Çalması bir şey ifade etmiyor ki kadının ne olduğunu tahmin etmek zor değil.

1|2
    0|0
  • Ben kimseye yürümem abi hoşuma giderse belli ederim de bu yürümek değildir.

0|1
    0|0
  • Bu bitches'i tanimiyorum umrumda da diil banane 😀hfhkvöjknlg

0|1
    0|0
  • Ya neden insanların böyle kusurları bizim bu kadar umrumuzda? Banane kiminle ne yapıyor

0|1
    0|0
  • Şimdi ablarınız mı kadınların neden estetik yaptırdığını? :)))

0|1
    0|0
  • Hiçbir profil kişiliği gizleyemez

Buda onun kanıtı gibi olmuş...

0|1
    0|0
  • eminim gündeme gelmek için hacklendi süsü verip kendisi mesajları ifşalıyordur

0|1
    0|0
  • Hakan çalhanoglu frikiklere iyi vuruyor diye boşuna demiyorlar

0|1
    0|0
  • Bu kadar büyük kalçaları var hayret ben de ilkdefa duyuyorum mk😁😁😁😁😁😁🤗🤗

0|1
    1|0
  • Banane ya kim kime çakmış

1|1
    0|0
  • Yürüyen estetik

0|1
    0|0
  • Cok cirkinler yaaa

0|1
    0|0
  • ORtalık karışmış yine :D D

0|1
    0|0
  • İfsaaamii ooo severim 😄

0|2
    0|0
  • canım ya

0|1
    0|0
  • Hiç hoş değil.
    Kim olursa olsun.

1|1
    0|0
  • Onlar marjinal bireyler. Hatta marjinal hacı.

0|1
    0|0
  • Hakan karaktersiz bir adam

1|1
    0|0
  • İnanasım gelmedi, neden acaba?

0|1
    0|0
  • İfşa hmm en sevdigim ouyys

0|1
    0|0
  • İnanamıyorum. Hiç hoş ve güzel bir şey değil

0|1
    0|0
  • Merve taşkın olaya el atar 🙄

0|1
    0|0
  • asagsdgs :D :D :D dur bakıyım

0|1
    0|0
  • Kimdir buu

0|1
    0|0
  • Kim oldugunu bile bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Çok önemli haber eyvallah

0|1
    0|0
  • Canı sağolsun

0|1
    0|0
  • Bu kim ya 🙂

0|1
    0|0
  • Ay erkeklerin yazdıklarını görünce iğrendim ya ünlüsü ünsüzü fark etmez hepsi aynı evli bekar

0|2
    0|1

Benzer Benceler

Yükleniyor...