İnstagram beğeni hileleri güvenilir mi?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz ki artık hepimiz sosyal medyada fazla takılıyoruz güzel resimlerimizi atıp paylaşıyoruz sevenlerimizle.. Ama az beğeni geldiği zaman insan birazcık da olsa üzülebiliyor.. mesela bana çok az beğeni geldiği zaman üzülmüyor değilim ve beğeni hilesi yapmaya karar verdim! endişelerim var fakat... ya hesabım kapanırsa? işte buna daha çok üzülürüm.
Bir uygulama keşfettim şifresiz beğeni hilesi diye sizce şifresiz hileler daha mı güvenli olur?
İntagram beğeni hileleri
Değerli yorumlarınızı bekliyorum. <3

#İnstagram
#KSFenomeni
Güncellemeler
+1 yıl
gel yorumlar geel..
İnstagram beğeni hileleri güvenilir mi?